Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Искате ли да се съберем всчките певци, да си попеем, да си попием... :) Тази идея ми дойде преди малко и е инспририрана от това:

...А, и на Ангермеанс и КорвусКоракс ще им предложа да хванем да се събираме някъде да си пеем, пък и да се слушаме  , защото е по лесно да се напредва.

Аз обаче си мисля, че няма нужда да е чак толкова камерно - колкото повече-толкова повече. Такава среща си спретнаха хората от клавирната част преди около два месеца и се получи много готино. А понеже тук сме все готини хорица-мисля си, че при нас ще стане още по-яко B) Споделете - харесва ли ви идеята и ако да - кога да стане?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, ама предложете куде. Някъде навън или в някой. Вкъщи в момента не е особено удачно(и няма да бъде поне още няколко месеца).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май някъде навън е по-добрия вариант, ако искаме да се съберем повече хора. А кръчми, в които не ни познават и няма да ни изгонят все ще се намерят една-две :pray: Аз нямам претенции (засега) относно времето и мястото, така че вие кажете кога ви е удобно. :pray:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето конкретно предложение :

17.11.2005г., 18часа, на Попа

Удобно ли Ви е? Пада се петък.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навит съм само дето не ми е ясно, какво точно ще пеем, но съм сигурен, че ще е интересно. Само един проблем. 17.11 не е петък, а четвъртък. Предлагам да е на 18.11 в петък

B)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак съм гледал календара от миналата година B) Иначе не съм чак толкова тъп, да знаете :blink: Ами значи - 18, петъка. И мисля да наблегнем повече на пиенето, отколкото на пеенето :bravo:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останалите певци какво ще кажат? Или ще си пием и пеем само тримата? Не, че ще ми попречи, де.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами засега равносметката е следната:

Ще бъдем CorvusCorax, Termy, Evtim Djerekarov, cecomeco (не е потвърдил, но каза, че ще гледа да дойде), Snowwhite (вчера и казах и тя каза, че ще дойде), Monty Python (обеща че ще дойде)... Това са общо пет човека и едно пиле. Слабо, слабо... :ph34r::):headbang:

Очаквам по мащабна реакция... :think:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, нали ще има пиене. За какво са ни певци? Долни утрепки!!! :headbang:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ами засега равносметката е следната:

Ще бъдем CorvusCorax, Termy, Evtim Djerekarov, cecomeco (не е потвърдил, но каза, че ще гледа да дойде), Snowwhite (вчера и казах и тя каза, че ще дойде), Monty Python (обеща че ще дойде)... Това са общо пет човека и едно пиле. Слабо, слабо... ;):(<_<

Очаквам по мащабна реакция... :think:

Какво точно ще попеете, че мога и аз да намина? ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно нещо полифонично, Полифоне :) Задължително намини, тъкмо ще те питам да помогнеш за едни вокализи :P (е*а ти гадния интересчия съм :metalist: )

Пиене планирам да има, да :metalist: Само да не се налага да носим после някой до вкъщи :headbang:

Редактирано от CorvusCorax

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Най вероятно нещо полифонично, Полифоне ;) Задължително намини, тъкмо ще те питам да помогнеш за едни вокализи ;) (е*а ти гадния интересчия съм ;) )

Пиене планирам да има, да :) Само да не се налага да носим после някой до вкъщи :D

Сори, няма да мога да дойда, ще ходя по пловдивско! Приятно искарване!

Терми, пей и за мен. Трябва скоро да повторим Бийтълс сбирката, този път още по-подготвени! :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Най вероятно нещо полифонично, Полифоне ;)  Задължително намини, тъкмо ще те питам да помогнеш за едни вокализи ;)  (е*а ти гадния интересчия съм ;) )

Пиене планирам да има, да  :)  Само да не се налага да носим после някой до вкъщи :D

Сори, няма да мога да дойда, ще ходя по пловдивско! Приятно искарване!

Терми, пей и за мен. Трябва скоро да повторим Бийтълс сбирката, този път още по-подготвени! :)

Сирече, трябва да се подготвим. А за останалите: е ся ще видите как не мога да пея на няколко гласа :twisted:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.