Jump to content
Българският форум за музиканти

Срещи на вокалите


CorvusCorax

Recommended Posts

Обявявам, че ще успея да пристигна едва след 22 часа - на работа съм. Моля който иска да ме бие или да ме пита нещо да ме изчака до тогава! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да напише още някакъв ориентир за това заведение,защото аз нещо не разбрах за коя градинка става въпрос :D

Коя е спирката на трамваите?

Тази след подлеза на НДК ли или следващата?

А градинката коя е? Тази която разделя Лозенец с Иван Вазов ли?

Спирката е "Кръста" на самия Черни Връх, точно преди Хемус, в посока НДК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мене :godbless: ! Гарантирано! Ще съм много благодарен обаче, ако някой даде улица и номер, защото все още не ми е съвсем ясно къде точно ще е срещата (понятието "Кръст" някакси ми убягва :greenball: ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да напише още някакъв ориентир за това заведение,защото аз нещо не разбрах за коя градинка става въпрос :greenball:

Коя е спирката на трамваите?

Тази след подлеза на НДК ли или следващата?

А градинката коя е? Тази която разделя Лозенец с Иван Вазов ли?

Абе пичове колко от вас са от София???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мене :godbless: ! Гарантирано! Ще съм много благодарен обаче, ако някой даде улица и номер, защото все още не ми е съвсем ясно къде точно ще е срещата (понятието "Кръст" някакси ми убягва :greenball: ).

"Кръста" било спирката на Техникума по Облекло горе на Лозенец :D

Хем съм учила 4 години в това училище,а да не знам названието на спирката от която всеки ден съм хващала девятката за към вкъщи ....тц тц ,ТУ!!!

 

Та качваш се на трамвай 9 примерно от подлеза на НДК и слизаш след като трамвая изкачи билото горе на Кемпински Зографски,пресичаш от другата страна-там е Техникума по Облекло и продължаваш няколко крачки надолу в обратна посока.От дясно някъде се пада заведението,ще се ориентираш по една малка градинка :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално заявявам присъствието си утре. Само, че предвид, че познавам само няколко човека от вокалите и те ще дойдат по-късно....не знам как ще ви позная. :D Еми най-много да седна при други хора.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново се обаждам, за да помоля да извините нечовешкото (птица съм все пак) ми закъснение, тъй като ще съм там в 22:15. Но няма начин да пропусна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успешно се осъществи събиранео :read:

За съжаление някои хора не дойдоха, но може би те съжаляват повече :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре, преди теб си тръгнах, преди мен пишеш :)

И аз отчитам мероприятието за успешно! :)

Беше ми много приятно да се запозная с тези които не се познавах ;) Особено с някои :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.