Jump to content
Българският форум за музиканти

Срещи на вокалите


CorvusCorax

Recommended Posts

Мислим, дека е 'убаво да не се правят в последния момент, оти некои 'ора работим, 'одим в свободното време по репетиции чат-пат и изобщо не сме "на повикване", а ни требе организация. Те тАва липсва у трая секСия, не друго... :rolleyes:

 

 

Такива неща - особено ако верно ш'е се пее, а няма само да се пие - се казват овреме, че първо има много болни баш те сега у тоя сезон(не съм аз, мо'йта ангина си я знам к'во сака), второ - да може всеки да си натамъни графика и да си освободи ден отсега, че някои сме "нормирани" :D

 

 

Отсега казвам, че само вторник, петък и събота съм свободна - всяка седмица - ако на някого съм му любопитна що за птица съм, или веч' ме знае и му липсвам, раз'ир'ш ли - нека го има предвид.

 

Извинете за вниманието! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, да му се невиди, Снежанка се появи! Видях, че беше писала някъде наскоро... май в темата за говорилнята, но си мислих, че е некъв мираж :rolleyes:

По темата! За петък вечер мисля, че и аз ша мога, само да не е сегашния, че няма да съм в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мандалейче - 'айде верно да се разберем с теб отсега за другия петък, а те покрай нас може и да се прилепят и други :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз овреме подбудих дискусията, това че никой не и обърна внимание не е по моя вина :rolleyes:

 

Любо, не се бъркай където не ти е работата, моля те ;)

 

И ако може, ай да не обръщаме "Вокали" в "Говорилня". Има ли удобност за това??? :happy: Темата засяга само и единствено ЕВЕНТУАЛНИ БЪДЕЩИ ФОРУМНИ СРЕЩИ ЗА ВОКАЛИ. Нищо друго. Ама съвсем нищо!

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, супер. В най-лошия случай, обаче, ще се освободя към 22ч. А къде да ходим?

Най-добре би било да е някъде, където може да се остане цяла вечер без да се сърди някой, че се смея много и че вдигаме прочее ЗВУК(не шум :rolleyes: )... Ако не се измисли закрито теренче - можем и да сме в старата форумна кръчма, където се видяхме с тебе преди е-хе - да не казвам колко време. Дето си пяхме за Гумените мечета ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемате ли ме и мен за тия гумени мечета (Монка, ще ти пеем в трета октава със Снежанка - не можеш да откажеш :rolleyes: )

 

Та коя е окончателната дата за следващата вокалска среща уж не съм организатор, ама...)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре!!! Тъкмо се чудех как да набутам всичко този петък и вие дадохте решение на проблема. :huh: Другия петък съм на линия. Дали ще се пее или - не, за мене няма значение. Мисля да пийна едно - две и тогава по принцип си звуча зле :violin: Така че, ако се ходи на караоке, имайте предвид, че ще трябва да ме търпите! Муахахахахахахахаха!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако ще се точим един по един, май най добре да си е във форумното кръчме, а? Че и аз не знам кога ще мога да пристигна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, здравей, Снежанке! :hello: Радвам се, че се появи! Дано си на линия тия дни да направим едно виждане... :)

Та, по темата... значи на 20ти срещата отпада? Отлагането й е за 27ми ли последно? Нека сложим час и дата твърдо за да няма конфликти! А и друго- мисля си, че като час 18:30 е малко раничко, имайки впредвид, че някои хора са на работа, други учат... какво ще кажете за 19:30 или 20:00? Също си мисля, че класическото място "на попа" ще е добре като се има впредид, че ще има разногласия относно мястото, така че- дайте да се съберем там и ще решим на място!?! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добрютро, Тошев! ! ! :)

 

'Ми идеята май е да не се решава на място, че да можем да сме сигурни, че ш'е се настаним на читаво място, дето да не трябва да се местим от него след час-два. Пък и ако Мандалей и други хора ще дойдат по-късно - хубаво е да знаят директно къде отиваме, че надали ще можем да обясним на всички в движение. Най-добре е да се съберем някъде по домашному, но т'ва е кауза пердута, дет' се вика - имаме още време да решим окончателно де - засега имаме една кръчма като предложение, дето да знаем, че можем да откараме до сутринта. Ако се сещате за още - давайте идеи, че да можем да подберем наистина удачно място. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла отново, страннице :hello:

 

Както чета, още няколко човека се интересуват къде могат да се присъединят след десет вечерта на 27.10., така че нека да се уговорим за сигурно място. Тошевски е забравил какво скитане пада от Попа. А и хладничко е вече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв Поп - пневмонията от миналата година ми стига!!! Аз съм за кръчмата на Кръста - там е топло, има Цецка и работи до... Работи винаги :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.