Jump to content
Българският форум за музиканти

Срещи на вокалите


CorvusCorax

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

^ Яко :).

За желаещите да дойдат, сбирката ще се проведе в края на юни във Варна, датата ще бъде уточнена скоро.

Моля, по-специално тези, с които не се познаваме, да ми пишете ЛС. С няколко думи да ми разкажете за себе си, какво очаквате от сбирката и какви са ви намеренията в пеенето. Също моля да включвате линк с нещо изпято от вас, за да се "запознаем" вокално :).

За самата среща е хубаво да си помислите за поне една песен, по която имате конкретни въпроси. Нямаме възможност да ангажираме банда, която да учи парчетата, така че задължително или акомпанист, или бекингтрак в подходяща тоналност.

Държа да отбележа, че аз нямам никакви практически умения с разните видове пауър вокали, боди пъркашън, както и българско народно пеене(за това се сещам сега, както казах пишете ЛС какво точно ви интересува) - така че освен ако не сте двама певци в подобен стил, които да си давате съвети, тази сбирка едва ли ще ви е интересна.

Съжалявам ако някой се чувства пренебрегнат, но това е сбирката, която мога да организирам аз :).

За да сме си полезни и да свършим някаква работа предлагам бройката да е не повече от 6-7 човека. Просто няма да е комфортно да сме много народ.

Другото, което трябва да спомена е че събирането ще се проведе в репетиционна, предоставена ни адски любезно от нашия съфорумник EAmechaniX и по тази причина няма такса за наем на помещението. Разбира се, ще ви предложа поне да го черпим по биричка момчето, но всеки си решава.

 

Предварително искам да направим уговорката, че хората, които ще дойдат ще се съобразяват с това, че сме на гости, ще се стараят да са културни, идват с желанието да научат нещо и да споделят опита си, няма да идват с компания и ще пушат само на оказаните за това места.

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.