Jump to content
Българският форум за музиканти

Lucille


Recommended Posts

Здравейте!Понеже :headbang: почнах много да се навивам за китара...и понеже любимия ми музикант е B.B. King а той е китарист искам да си взема Лусил и искам да Ви попитам къде в София се продава(модела разбира се,не точната бройка) защото гледах в един бг сайт,но я имат само онлайн...ако някой знае някакво инфо да пише!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че 335-ицата беше около 3-4 бона. Иначе червената все още си е там, но е продадена. Изтекоха ми очите оня ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ходих до фактор да видя за какво става дума, питах единия от управителите как стоят нещата с поръчките за гибсън и епифон, и ако поръчам китара за колко време ще стане хавата. За жалост поръчки все още не могат да се правят, тези китари са пробна партида, опипват пазара дали въобще ще потръгне.

 

А иначе баш тоя модел на епифон го няма там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оня ден попаднах на http://audiolux.info/, които се кълнат, че са официален партньор на Гибсън в БГ. Все още, обаче, няма ценова листа или списък с модели. Ще трябва да почакаме май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето я във френски сайт където цената е толкова колкото в българиския онлайн сайт...може пък и толко да струва? :):wallbash:http://www.leadguitars.fr/desart.php3?ART=112

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^ от това разбирам,че китарата е гибсън модела,копие като този,на който B.B. King свири...ако е така(както съм си го превел) ме устройва :wallbash:

Редактирано от alexander anev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Понеже :wallbash: почнах много да се навивам за китара...и понеже любимия ми музикант е B.B. King а той е китарист искам да си взема Лусил и искам да Ви попитам къде в София се продава(модела разбира се,не точната бройка) защото гледах в един бг сайт,но я имат само онлайн...ако някой знае някакво инфо да пише!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то хубаво ще си я взема,ама дали ще пристигне и дали е гибсън,както съм си го превел или е копие на гибсън,щото ако е копие,май не си заслужава много?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Копие е и си заслужава, защото Epiphone e дъщерна компания на Gibson. Няма причина да не пристигне.

Редактирано от Stoyansky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.