Jump to content
Българският форум за музиканти

Ytse така и така си тук и си барабанист...


synchu

Recommended Posts

...кажи някакъв свестен семпъл сет/library за барабани?

Сега джуркам т.нар. ns_kit, ама искам нещо различно? Каса ала Портной - Scenes From a Memory?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм презирал писането на компютърни барабани и съответно никога не съм събирал и т.н. семпли и звуци. Моите семпли и звуци заемат по-голямата част от стаята ми и се настройват според зависи. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да не се съглася с теб :D Ядец...

Но все пак като един обикновен китарист (wannabe) и като работеща персона, която пътува много напред назад тва ми е малко в повече, затова се опитвам да си намеря нещо читаво, което най-малко да не ме дразни...

Все пак ще пробвам т.нар. Drumkit From Hell 2 вероятно, като не казваш друго...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Drumkit From Hell не е никак лошо, даже перфектно като семпли, но също така рагледай и FXPansion BFD Drum Module. Пак може да си я свалиш от ***Линкът е изтрит от Armaggideon, от уважение към авторските права***

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой навит да изтегли тия семпли и да ги качи другаде че нямам достъп то техно линка.

Мерси за който го стори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой навит да изтегли тия семпли и да ги качи другаде че нямам достъп то техно линка.

Мерси за който го стори.

Same :) grr

nqma bubu nqma ftl nqmam data 4esto

 

..m/datacomm/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудна работа, две dvd-та са все пак...  :shock:

 

Абе малко по малко, като се почне с по яките неща. Аз ако ги набарам ще ги ъплоудна някъде където повече хора ще могат да ги теглят, ама със сегашния нет не мога. Може би другия месец, ако пробвам друг доставчик.... :arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудна работа, две dvd-та са все пак...  :shock:

 

Абе малко по малко, като се почне с по яките неща. Аз ако ги набарам ще ги ъплоудна някъде където повече хора ще могат да ги теглят, ама със сегашния нет не мога. Може би другия месец, ако пробвам друг доставчик.... :arrow:

 

Bihme ti bili zadylzheni :godblessyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бсолютно бихме били. BFD също съм чувал, че много добри и освен това много по-лесно се работело.

Ама по-скъпи като цена :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това не зависи от саунд картата :o То има софтуер, който ги плейва и нямаш грижи.

Не говорим за саундфонтс (за които пак няма проблем софтуерно да ги плейваш).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам - това ми е известно. За DFH също ми е известно, че звучи добре, защото съм слушал семпли от него, пък и парчета правени с него.

 

За DoD - не съм чувал ....ей сега ще хвърля едно ухо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.