Jump to content
Българският форум за музиканти

НМУ Любомир Пипков


Recommended Posts

Моля, за информация за училище Любомир Пипков?

Как протича учебният процес, общообразователната подготовка, на смени ли се учи в училище и в колко часа започват часовете???

Има ли занималня?

Информацията ми е нужна за предучилищен и първи клас.

На дъщеря ми и предстои да започне обучение там, а незнам нищо за училището???!

От администрацията са доста необяснителни?

Помогнете!!

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Ето това е сайта на училището.Успехи в учението! Редактирано от Malcolm_Young
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година го завършвам и мога да кажа няколко думи. Учи се на 2 смяни 1-вата започва в 7.40 (знам, че 1ви клас учи в нея за класовете до 4-ти ще ви излъжа) както и 9-12 клас. Втората смяна започва в 13.30. Занималня има от тази година. Аз съм в училището от 5-ти клас и не мога да кайа нищо за началните учители от от страни погледнато децата ги обичат. За общообразователната подготовка мога да кажа, че след определено време тя е на заден план (след 9-ти клас някъде зависи от салучая). Аз лично мислих, че сравнение с другите училища изоставаме, но на матурите и миналата година, и тази се оказа, че сме на доста добро ниво като се има в предвид часовете ежедневно свирене. Доколкото знам миналата година на пробната матура по история училището е 2-ро по успех след немската гимназия.

Пожелавам успех на Вас и детето Ви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, за информация за училище Любомир Пипков?

Как протича учебният процес, общообразователната подготовка, на смени ли се учи в училище и в колко часа започват часовете???

Има ли занималня?

Информацията ми е нужна за предучилищен и първи клас.

На дъщеря ми и предстои да започне обучение там, а незнам нищо за училището???!

От администрацията са доста необяснителни?

Помогнете!!

Благодаря!

В НМУ се учи всичко,което се изучава в обикновените у-ща.След редовните часове има часове по специален предмет ,солфеж и др.Няма занималня!Страхотно у-ще е ,но освен всичко друго се изисква и чисто физическа ИЗДРЪЖЛИВОСТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм... преди 2 години го завърши. Учих от 8ми до 12ти клас там и мога да кажа, че общо образователната подготовка беше ДОСТА по-слаба за разлика от "нормалните" училища. Сега нещата може да са се променили с матурите... надявам се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.