Jump to content
Българският форум за музиканти

Hamer Guitars


Recommended Posts

Както знаем, от xxxx почнаха да внасят Hamer. Гледам, че няма такава тема, а имам известен интерес. Споделете мнения ако можете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

На пръв позглед нелоши китари, но не без някои визуални дефекти, които успях да забележа в топовете, байндинга и т.н.

Не знам дали като звук са много над Vintage. Трябва да се чуят.

Ако н е са на осезаемо по-добро от Vintage ниво като звук, тогава не знам дали инвестицията си заслужава.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аз понеже подочух и скоро пробвах едно ЛП копие на Hamer, точно в РФ.

Към 900 кинта беше, не съм голям разбирач, но ми се стори доста по - добро от Vintage-a ми.

Което все пак се оправдава от от почти двойната цена. :thumbs_up:

Не беше хич лош моделът, който пробвах, за съжаление не му запомних името. Sunburst беше.

Редактирано от Vasil Pavlov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С разликата че Hamera-а за 900 лева е, ако не се лъжа с Дънкан адаптери - JB i Jazz, не помня точно, само знам, че над 800лв. бяха със сериозни адаптери. Ако визираш звука, да разбира се, че ще е по-добре от Винтидж с умопомрачителните Уилкинсън, защото колкото и да се правим всички на разбирачи и да твърдим, че все чуваме разни там "душа" и "живец", адаптерите си остават важно звено в създаването на самия тон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно с такива беше. Е, при разлика от почти 2 пъти в цената, няма за какво да си говорим. Сама по себе си ми хареса, определено. А имаше и един друг модел на Hamer, който трябва да пробвам, като имам време - за 960 кинта беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Някой тук има ли Hamer Explorer?

 

 

хаха да вярно има ли някой тук Hamer Explorer . та Пробвах един такъв в RF понеже съм фен на експлорарите ии нямам забележки по нея ама нещо ми е мн. квадратна хаха така де няма изваяните форми на Джаксъните и Гибсъните и ЕСптата но за звук няма какво да се говори Сиймор Дънкан са адаптерите а и главата ми е няква дебела но това са само външни забележки .. До колкото знам се правят от Корина и всъщност от такова дърво се е правил първият Gibson Explorer. Готинка китарка става :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай стига с тия експлоръри бе, честито на тия дето ги имат, ама само ме дразните, щото ги няма за лява ръка. Виждате ми снимката нали? Някой няма ли да каже че има експлорър ама за лява ръка? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай стига с тия експлоръри бе, честито на тия дето ги имат, ама само ме дразните, щото ги няма за лява ръка. Виждате ми снимката нали? Някой няма ли да каже че има експлорър ама за лява ръка? :virtuoz:

 

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=60660

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.