Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
Harvester Of Sorrow

Hamer Guitars

Recommended Posts

Както знаем, от xxxx почнаха да внасят Hamer. Гледам, че няма такава тема, а имам известен интерес. Споделете мнения ако можете.

На пръв позглед нелоши китари, но не без някои визуални дефекти, които успях да забележа в топовете, байндинга и т.н.

Не знам дали като звук са много над Vintage. Трябва да се чуят.

Ако н е са на осезаемо по-добро от Vintage ниво като звук, тогава не знам дали инвестицията си заслужава.

Edited by Evtim Djerekarov

Да не са с дабъл "м" - Hammer?

Edit: Питах в случай че има грешка да оправя заглавието. Сори за застреляността... :thumbs_up:

само едно M e - феновете на Judas знаят :thumbs_up:

hamer.JPG

Аз понеже подочух и скоро пробвах едно ЛП копие на Hamer, точно в РФ.

Към 900 кинта беше, не съм голям разбирач, но ми се стори доста по - добро от Vintage-a ми.

Което все пак се оправдава от от почти двойната цена. :thumbs_up:

Не беше хич лош моделът, който пробвах, за съжаление не му запомних името. Sunburst беше.

Edited by Vasil Pavlov

С разликата че Hamera-а за 900 лева е, ако не се лъжа с Дънкан адаптери - JB i Jazz, не помня точно, само знам, че над 800лв. бяха със сериозни адаптери. Ако визираш звука, да разбира се, че ще е по-добре от Винтидж с умопомрачителните Уилкинсън, защото колкото и да се правим всички на разбирачи и да твърдим, че все чуваме разни там "душа" и "живец", адаптерите си остават важно звено в създаването на самия тон.

Точно с такива беше. Е, при разлика от почти 2 пъти в цената, няма за какво да си говорим. Сама по себе си ми хареса, определено. А имаше и един друг модел на Hamer, който трябва да пробвам, като имам време - за 960 кинта беше.

Аз съм вдигнал мерника на един Vector.

Имам Hamer Explorer

IMG_0002.jpg

Някой тук има ли Hamer Explorer?

хаха да вярно има ли някой тук Hamer Explorer . та Пробвах един такъв в RF понеже съм фен на експлорарите ии нямам забележки по нея ама нещо ми е мн. квадратна хаха така де няма изваяните форми на Джаксъните и Гибсъните и ЕСптата но за звук няма какво да се говори Сиймор Дънкан са адаптерите а и главата ми е няква дебела но това са само външни забележки .. До колкото знам се правят от Корина и всъщност от такова дърво се е правил първият Gibson Explorer. Готинка китарка става :curse:

Ай стига с тия експлоръри бе, честито на тия дето ги имат, ама само ме дразните, щото ги няма за лява ръка. Виждате ми снимката нали? Някой няма ли да каже че има експлорър ама за лява ръка? :D

:D хааа има ама са грозни :thumbdown: има и custom made 2000 бона и си имаш страшен explorer

И къде ги има? Коя свястна марка ги прави?

Ай стига с тия експлоръри бе, честито на тия дето ги имат, ама само ме дразните, щото ги няма за лява ръка. Виждате ми снимката нали? Някой няма ли да каже че има експлорър ама за лява ръка? :virtuoz:

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=60660