Jump to content
Българският форум за музиканти

Инструменти на старо


berserker

Recommended Posts

Може ли някои да ми даде адресите на някои места,където се продават инструменти втора ръка?Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jazz shop при Крум и Пепи. Адреса можеш да намериш в рубрика Други- Музикални магазини в БГ. В София аз поне не знам магазин с по-голям избор 2ра ръка. Има и един в Пловдив, мазе, улицата май е "Иван ВАзов" (от гарата към площада с Тримонциум), ама тук давам думата на южняците :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един в София, намира се във втората пряка на Пиротска, тръгвайки от паркинга на Халите, свива се вдясно и на 20м от лявата страна, казва се "Чана" и вътре понамирисва, но има готски работи чат-пат:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toзи магазин Чана НЕ го препоръчвам при никви обстоятелства. Абсолютни мошеници...

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Toзи магазин Чана НЕ го препоръчвам при никви обстоятелства. Абсолютни мошеници...

... псилютно не вдъхва особено доверие (... но както беше обсъдено вдъхва други неща :P )!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един бивш мой басист дълги години се съди с тях заради един клавир, който беше оставил. Така че не ги препоръчвам и аз...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с оставянето е грешка. оттам само взимаш и то след пазарлък, ако продавача не знае какво точно ти предлага :P

майтап де. пазарувайте оттам само ако сте абсолютно сигурни какво купувате т.е. и аз не ги препоръчвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един бивш мой басист дълги години се съди с тях заради един клавир, който беше оставил. Така че не ги препоръчвам и аз...

основна грешка :) аз това което го бях оставил отдавна съм го прежалил

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мрън, мрън, човека си пита за магазин, с'а освен едни доста брутални бас усилватели, друго яко не съм видял там... миришка, един от продавачите си боядисва "прическата" и ходи с обичка, нищо че е на 55-60... old school мачка! :) Пък псето май го няма вече, направо магазинът прогресира! :) ае, наздраве :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво им остави? ако смея да запитам

Нищо особено - един вехт усилвател и вехта китара...

 

прогресира дрънки... :):)

Добре, че не ми се занимава пък и не си струва. :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

засичал съм и на ул.Преспа (с/у Седмочислениците) неща на старо, и една убийствено архивна орфейка за (!!!) 150лв., но след като пича ми продаде струни с мазни от 'обяда' си пръстенца (люти чушки и нек'ви салами в/у един вестник) нещо в мен се пречупи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.