Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Аз съм басист,но почнах да уча и барабани.Сега си дооборудвам комплекта,гледам да си търся хубави кожи.

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SpineShank

Hi all, BLOODy - не си прав,батка - аз се кефя на Neo и Еmo и много скоро може да се присъединя към вас :godbless:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми-ето ви още един начинаещ :P

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете и Spaz!!!:ph34r: аз само минавам,но съм длъжен да му направя реклама..от немалко временце се знаем все пак..:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pi6a ja kirilica vinagi kogato moga,a pukam i na barabani ot 3 godin nasam-vinagi 6tom moga ,a daje i kogato ne moga:)))Sasedite me mrazqt neudarjimo ,makar 4e tupanite sa v mazeto na ky6ta ,a te sa na vtoriq etaj 4ak pederasite ,ama puka li mi na mene....neeeeeeee.Samo zvuka v pome6tenieto me depresira 6toto vsi4ko e tarekota i varosani steni ,ama ne moga da lepq kori 4e 6e mi spleskat glavata :D))A nqkoi da znae nekade mesto koeto moje da se naeme za vdigane na 6um-misleh da si gi dokaram v Sf po edno vreme....garaj4e ne6to ....Aide Heavy Metal

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,и аз съм увреден!Започнах да губя слуха си още преди 15-16 години,но още съм млад и не ми личи.Имам доста опит по най-различни сцени,ще се радвам да го споделя!Пробвал съм и много комплекти барабани, така че и тази материя не ми е непозната,ще ми бъде приятно да обменяме опит.Човек се учи докато е жив! :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте....и аз се включвам..

За свирене свиря ама не достатъчно,защото съседите... :godbless:

Продадох си барабаните и сега само по репетиционни...ма поддържам форма до колкото мога

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се присъединявам към графата барабанисти :blink:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте и от мене за да не липсвам в спиъка :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Hello и от мен. Голяма тайфа сме  B)  :ph34r:

здрасти и от мене :ph34r:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами щом така поставяте въпроса то и аз тропам на тупани :) е начинаещ съм но пък си имам (верно 4е са куча марка) и когато мога си потропвам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без да звучи като хвалба мога да твардя че съм най-добрия пианист сред барабанистите и обратното :) искате ли ме и мен:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.