Jump to content
Българският форум за музиканти

БАРАБАНИСТИ


Recommended Posts

Аз съм басист,но почнах да уча и барабани.Сега си дооборудвам комплекта,гледам да си търся хубави кожи.

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 118
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Hi all, BLOODy - не си прав,батка - аз се кефя на Neo и Еmo и много скоро може да се присъединя към вас :godbless:

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Пишете и Spaz!!!:ph34r: аз само минавам,но съм длъжен да му направя реклама..от немалко временце се знаем все пак..:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Pi6a ja kirilica vinagi kogato moga,a pukam i na barabani ot 3 godin nasam-vinagi 6tom moga ,a daje i kogato ne moga:)))Sasedite me mrazqt neudarjimo ,makar 4e tupanite sa v mazeto na ky6ta ,a te sa na vtoriq etaj 4ak pederasite ,ama puka li mi na mene....neeeeeeee.Samo zvuka v pome6tenieto me depresira 6toto vsi4ko e tarekota i varosani steni ,ama ne moga da lepq kori 4e 6e mi spleskat glavata :D))A nqkoi da znae nekade mesto koeto moje da se naeme za vdigane na 6um-misleh da si gi dokaram v Sf po edno vreme....garaj4e ne6to ....Aide Heavy Metal

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,и аз съм увреден!Започнах да губя слуха си още преди 15-16 години,но още съм млад и не ми личи.Имам доста опит по най-различни сцени,ще се радвам да го споделя!Пробвал съм и много комплекти барабани, така че и тази материя не ми е непозната,ще ми бъде приятно да обменяме опит.Човек се учи докато е жив! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте....и аз се включвам..

За свирене свиря ама не достатъчно,защото съседите... :godbless:

Продадох си барабаните и сега само по репетиционни...ма поддържам форма до колкото мога

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ами щом така поставяте въпроса то и аз тропам на тупани :) е начинаещ съм но пък си имам (верно 4е са куча марка) и когато мога си потропвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без да звучи като хвалба мога да твардя че съм най-добрия пианист сред барабанистите и обратното :) искате ли ме и мен:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.