Jump to content
Българският форум за музиканти

басизъм


разбойник

Recommended Posts

Здравейте,

хрумна ми от въпроса на Баско за Джако П.

 

Сигурно всеки от нас търси някой албум или басист за когото е чувал суперлативи. Дайте да видим може ли да разменим нещо.

 

Аз например търся от доста отдавна нещо на T.M.Stevens (напр. "Boom"). Също така С. Бейли, Б. Шийн, ранните неща на Level 42, Charlie Mingus,

Ме'shel Ndege'ochelo (ей, тая как ли се пишеше :think: Иначе е много добър музикант!), както и вс. друго което ми прозвучи интересно.

 

В замяна мога да предложа доста неща, питайте другарчето assoass, с него въртим активен обмен.

 

 

как ви се струва идеята?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, нещо от по-новите му неща т.е. не със Стив Вей или Racer X, тези съм ги слушал. Солови албуми, например.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ногу добра идея, трябва да сме Юнаитед анд стронг както се казва... да почнем някакъв такъв колтурен обмен :-(

 

значии от тези които си споменал като гледам имам

две албумчета на Bailey, едното е с Victor Wooten "Bass extremes cookbook" :-(

и на Левел Форти ТУ бая неща, вкл. първите им албуми...

та така... айде доскоро :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, нещо от по-новите му неща т.е. не със Стив Вей или Racer X, тези съм ги слушал. Солови албуми, например.

 

Здрасти,

 

Той с RACER X май не е свирил - там е JOHN ALDERETE. Имам NIACIN и май един албум с Terry Bozzio.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Delian, прав си. Имах предвид Mr. Big :godbless: Niacin беше с D. Chambers нали? Това ще искам да го взема ако записа ти е читав

 

 

Никифен, брао бе ман, разбираш ли. Много добра колекция. Не обичам МР3, ама за слушане през компютъра бива.

 

Пакмен, тавите на Level 42 на аудио дискове ли са? Бейли/Утън имам две тави, мога да ти там тази която нямаш.

 

Ето няколко диска от моите за да видите дали нещо няма да ви заинтересува:

 

1. Tony Levin "Waters of Eden"

2. Peter Muller "M-vibez" - шваба,фънкария, изял е Маркъс Милър

3. V. Wooten "yin-yang" - двоен

4. Jeff Berlin "Crossroads" - мно'о бърз! :godbless:

5. Pat Metheny "Bright Size Life" (трио, с Jaco Pastorius)

6. Elements "Spirit River" (Mark Egan) - фретлес

7. Brand X "Xcommunication" - мноо фретлес!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц, общо взето всичко ми е на мп3-ки и това си ми е достатъчно... не съм чак такъв hi-fi фен :)

А тва което го имам на level 42 се оказва че се покрива с тва дето го е дал никифена. тва са им общо взето всичките lp-ta :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sorry, аз държа да не са МР3. Нищо де, ако харесаш нещо от моите ще ти ги дам да ги врътнеш. Имам и доста др. неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, страшни неща си дръпнах от нета!

 

НИКИ, :rolleyes::o:happy::happy::)B)

 

Искате ли да го предложим за президент? Най-малкото е басист т.е. нормален човек :)

 

Някой от вас, о богове на уеб-пространството, срещал ли е нещо на :

 

Larry Graham

XTC

The Meters

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.