Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся музикална теория (Китара)


Recommended Posts

Здравейте колеги.

 

Търся книжки за теория за китара. Предимно ми трябва Chord Scale Theory & Jazz Harmony на Barrie Nettles също така и учебниците Harmony 1-4.

В момента съм се снабдил с колекцията Аз Рокясах на Юли Марков и A Modern Method for Guitar (Berkley) на William Leavitt.

Също така ако имате някакви други книжки на Berkley или някой по-известен университет пак ще са добре дошли.

 

Мисля че някой модератор ще е хубаво да направи една сборна темичка с линкове към разни такива книжки, че си утрепах 2 часа да търся и нищо не намерих.

 

Поздрави Васил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не е редно някак си да си подаваме ликове така.

И без това форума е заприличал на 1984 или Гатака, или Бразилия с тия назидателни лозунги.

И чети ве да му :hysterical: . Правила. Гугъл. ЕБей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дори бих дал кинти да си взема някоя по-прилична книжка, но незнам къде има добри.

Предпочитам книгите да са на английски.

 

А и книгите не са нито софтуер нито музика, а са нещо с което човек би се развил музикално (то нали за това е този форум) :hysterical:

Аз предпочитам на мейл или лс всъщност, за мен е все едно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И без да са софтуер и музика си имат автори и издатели,к които държата правата.

Прочее и аз съм професионален даунлоадер, но такъв е принципа, да не се коментират тук и открито хавите.

Сиреч четете ве ора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.