Jump to content
Българският форум за музиканти

"Приключение" в търсене на Т О Н А


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Ясене! Аз съм най-доволен, когато клиента е доволен. В твоя случай ще трябва паметник да си направя, защото ти си меко казано труден клиент (за сметка на това пък си незаменим другар).

Аз да ти кажа за това те и ръчках за тези семли, та да има някакъв обобщен краен звуков резултат. Звука на СандВич-а се промени драстично след "хирургическата" намеса и то в контролирана посока. Посока, която ние определихме. Това е интересното и важното.

 

Иначе какво са няколко стотици хиляди безвъзвратно загубени косъма пред възможността да се насладя на доволната ти физиономия, гледайки те да вкусваш от качествата на един СандВич ..... :D

 

К. Димитров

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 231
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ясене! Аз съм най-доволен, когато клиента е доволен. В твоя случай ще трябва паметник да си направя, защото ти си меко казано труден клиент (за сметка на това пък си незаменим другар).

К. Димитров

Хаха браво, много точно го каза. Който не търпи забележки и претенции да бяга далеч от такъв клиент като Спиро(или както там се казваше, вече се обърках) :)

Достойно е за медал и паметника си го поръчвай най малкото от бронз да е(ако не може от злато)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Потърпевшите взеха да се събират тук, малко по малко. ;)

Сега остава да си направите партия в опозиция срещу EAmechaniX. :lol:

Някой друг да ми е майсторил нещо? :tomato:

Тук е мястото да се оплаквате, докато не съм ви поръчал още нещо.

Който не търпи забележки и претенции...

Радвам се, че поне не сте от тях...издържахте мъжката. :D

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.