Jump to content
Българският форум за музиканти

Enjoy The Silence...


Aquarelle

Recommended Posts

Край на тишината..:----)

Вдъхнових се от авторката и в момента забърквам вариант със звучене между кавъра на Лакуните и Дръм§Бръм ...

Ако не ме полази синът ми, ще го сглобя до 2-3 дена...:---0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^ Ще чакаме.

 

Благодаря на предходните коментатори за добрите думи.

Благодаря @Aquarelle :) , ти си автор на темата и ми беше важно как ще го приемеш. Чудех се дали "забежката" ми не е прекалено драстична, но... перкусийката на Кольо is to blame. ;)

И версията с баса на @mexico също е хубавка, даже мислех върху нея да записвам, но ми се стори тихичка като ниво.

Пак благодаря! :recourse:

Аз очаквах да наизвадите доматите (то още не е късно).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Страхотно е станало. И само пианото и с найлонката, а и с гласа отгоре :hysterical: Класни музикантье бре ! И mexico и той е боднал много приятно басче, такова не набиващо се, но където трябва.

Редактирано от fLiSk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Angelina - пусни, молим ти се само вокалите с дължината на целия трак, че искам да го миксна с варианта с баса и да дотуря малко тайни музикални съставки ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за вниманието и добрите отзиви (то е лесно, като някой свърши толкова работа, та па и качествено, преди тебе!)

 

^ Хи-хи, BlueZone, радвам се много на желанието ти да се включиш :blink: , какво си намислил, бе човек? Сега симфоничния оркестър ли ще викнеш?

Share-нах ти го на мейла, щото излезе къде 74 MB wav-ка. Дано не ти създаде много главоболия при синхронизацията (с тия отпявания...)

Чакам, да видя какво си намислил...

 

П.П. А-ааааммм, имай предвид, че първожрецът на племето се движи малко като "под упойка", на две-три места около тоновете, та и аз те молим, не му давай мноо-мноо да извиси глас в крайния микс. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оркестър чак няма да е, защото ще се развали интимния характер на парчето. По-скоро нещо семпло, но нестандартно. Ще видим какво ще излезе. Може даже да си взема едно шише абсент и да открия и аз разни духове ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Духовете къртят плочки и лепят мивки! Леле, направо ме разби, Angelina, сериозно! :) Цепи...

Сега и една флейта му липсва... айде някой с клавир... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех си да сложа флейта, ама нещо духовете ме заведоха в съвсем неочаквана посока, дори за мен. Ето какви заводско-клавирни ги сътворих, след като изгледах 2 филма за LSD и слушах Nine Inch Nails:

 

Enjoy The Industrial Silence

 

 

П.П. Ако някой се чуди - бийта съм го произвел от фойерверки, гърмяща змия с дилей и филтрирано соло барабанче със степ-филтър и дилей. Клавирите са по-скоро с атмосферна функция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ден трябва да се издаде диск с най-добрите джемове, които са се появили тук. Този трябва да е там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААА, Определено харесвам!

Те на това му викам аз истински джем - поздравявам още веднъж всички участници!

А идеята на @fusion за "The Best of the Jam" подкрепям!

Може веднъж годишно да правим класация за джемове и финалистите да бъдат публикувани на сайта ; )

Поздрави от Стара Загора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и нещо малко по-голямо като мащаб освен публикуване на сайта да се замисли, да има мотивейшън малко :girl_witch: Но това е за друга тема.

 

Единствено по темата последните неща с гърмящите змии и фойерверките... нещо не ми влизат добре. Може би просто съм прекалено смотан вече... На мен ми беше идеална точно версията, която Ангелина публикува. Една единствена флейта и нищо повече щеше да й даде страшно завършен вид и много лек ембиънт привкус. Гърмящите змии ми идват в повече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз трябва още да послушам интерпретацията на BlueZone...

Мисля, че минава границата между музика и кино.

Вече има много по-широка панорама на изказа, събития, образност (определено).

И аз бях заложила нещо като "цивилизационен конфликт" в пеенето, но сега вече чувам... война на световете.

 

Кефи ме развитието на темата, става поредица от типа "разкази с неочакван край"!

:girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо се извинявам, че цитирам предишния пост, но исках да акцентирам:

Кефи ме развитието на темата, става поредица от типа "разкази с неочакван край"!

Абсолютно! :thumbs_up: Затова е готина идеята с джемовете в НЕреално време :)

Сериозно, аз мисля да отворя една тема в "Говорилня" за въпросните компилации :girl_witch:

Аз със сигурност бих дал пари за такова нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олелееее...изобщо не съм очаквала, че това парче ще тръгне в такива посоки... :girl_witch:

 

На мен пък "гърмящите змии" ми харесват...някак ми допълват аборигенската картинка, пък и сега тия напеви са сякаш някъде из полето (каквито знаем, че в Австралия изобилстват) и започват да ми звучат като заклинания за дъжд... :)

 

Любопитствам силно накъде ще поеме този джем :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.