Jump to content
Българският форум за музиканти

Питане за Gibson


herflik

Recommended Posts

http://www.musicstore.de/is-bin/INTERSHOP....erName%3DGibson

ще добавя че доставката е 30 евро и идва за 5 дни с UPS

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^^ Link

90 паунда или над 200лв. по-малко. Сигурен съм че и по-добри оферти могат да се намерят ако се разтърся сериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питането е за SG standard Heritage Cherry!

Така, че нещо сте се объркали. В Томан цената е най-ниска.

Не е номера да е черна или спешъл фейдид. За да се спестят пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, все пак разликата между спешъл и стандарт е доста съществена.

Цената в Томан е най-ниска, но доколкото съм чувал - доста се бавят с доставките.

В мюзикстор-а имам опит вече с няколко поръчки - точно както каза колегата - 30 евро и 5 дни - железни са в това отношение. UPS ти ги доставя до вратата. Последната ми поръчка от там беше именно Гибсън СГ стандарт - китарта е невероятна - грифът е нещо, което просто го няма на друга китара - изключително удобен. Имат една много добра промоция - китарата + кабел + Фейм лампово комбо за 1111 евро. На практика кубето излиза подарък. Страхотно кубе за домашни условия - много як "естествен" овърдрайв като го увеличиш до края.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Днес бях до този магазин тук в Пловдив на Костаки Пеев 11 (зад ПУ-то) и видях два прекрасни гибсъна Лес Пол-единия беше стандарт май, а другия къстъм и струваше 7 и нещо хилки.Първия бе към 4 500 лв.Питах за този който търся аз-SG standart без значение дали е ebony или cherry цвят,но човека ми каза че тепърва ще разработват магазина...За свирене нямало проблем...аз за жалост бързах и не можах да пробвам стандартния,но има време.Та така значи-сефте видях да има гибсън за продан в Пловдив,което ме радва и пожелавам на всеки мераклия да има една такава красавица,че дори и повече :thumbs_up: Лека вечер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

В четвъртък влезнах и вече имаше едно черно SG спешъл обаче-2000 лв без малко струва,а стандарта ми казаха че е към 2600...посвирих и ми направи впечатление, че е удобна китара даже по удобна от стандартния Лес пол :thumbs_up: ,който също го пробвах.Направи ми впечатление, че с липсата на тремоло с-ма се бендва по лесно, а и тона е като че ли по-плътен.Щеше ми се да видя и посвиря на стандартно Sg, но и това звучеше супер.

Та така...пак остава дилемата повече пари тук и да свириш на нея или да се довериш на немеца ,който я дава по-евтино.И с оглед на това, че 400 лева са си 400 лева везните клонят към интернет поръчката.

Също така забелязах,че на моя скуайър съм добил една добра основа и е супер китара за начинаещи! :offtopic-001:

 

Ще ми се да питам-грехота ли ще е да и се сложи 9-ки струни по-нататък-аз с такива свиря,че се продават с 10-ки от производителя.

Редактирано от Chefo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.