Jump to content
Българският форум за музиканти

Питане за Gibson


herflik

Recommended Posts

Доколкото съм запознат gibson не се внасят в България нали така?

 

Ако сам прав как ще ги продават ей в тоя музикален магазин

 

http://www.visiarts.net/catalog/product_in...amp;language=bg

 

че пише че има и на лизинг чак.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Разликата е, че това е он-лайн/виртуален магазин. Т.е. поръчваш и ти внасят китарата от странство. Начинът на уреждане на плащанията (напр. лизинг) няма нищо общо с наличността.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това твърдението "Gibson не се внасят в България" не е вярно. Просто нямат официален вносител/представител, иначе всеки може да си внесе единични бройки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

А най - близкото място, където могат, да се пипнат и пробват, доколкото съм чувал, е в Солун (поправете ме, ако греша?). Поздрави!

Редактирано от Vasil Pavlov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Солун преди година имаше много Епифони,Гибсън не видях,имат дистрибутор на Фендер,които бяха по-зле заредени от РФ.

Най хубавия магазин е в една забутана уличка близо до центъра -трябва да питаш някой млад човек да ти го покаже,повечето говорят английски свободно.

Там имаше много ампове като Енгл,Ориндж и страшни бас-китари,но само Епифон СГ и Леспол,аз Гибсъна си го взех от Мюзикстор.де - без проблеми,много са точни хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според страницата на Gibson, дилър има и в Нови сад, Сърбия.

 

моя Les Paul го взех от Musicstore, дойде за 1 седмица. имаше българка на работа там, изключително любезна.

 

не бях пипал/пробвал Gibson, но като дойде и скъсах найлоните, разбрах защо са толкова скъпи.

:greenball::music336::rocker::music336::girl_cray2::music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

^^На сайта им все още и помен няма за някакви отношения с Гибсън ... ще отида утре да ги преслушам на място.

 

П.С. Така или иначе, надценката вероятно ще е умопомрачителна, но дано да не съм прав!

Редактирано от sevenstring
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

да, но ако си разгледал кажи моля те какви модели са внесли

 

ПП а аз някак си не вярвам да си видял и да не си разгледал

Редактирано от billymilano
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Отидох, гледах, питах, пипах ... и нищо не купих, естествено :greenball:, но пък да ви разкажа накратко ...

 

На Гибсън имат 6-7 Лес Пол-а, 2-3 СГ-та ... и може-би имаше и Експлорър някакъв, ама аз, като фиксирам Лес Пол, и съм дотам, та ще ме простите ... Лес Пол-овете, ако не пропускам нещо, са 1 червено Студио, 1 Гери Мур БФГ, 1 Стандард Про (50's neck, ако не се лъжа), 1 черен Custom и 3, които бяха нещо от рода на Custom / Vintage / Classic / Reissue ... абе таковали си таковата. С изключение на първите две, както се сещате, останалите са главоотнасящи инструменти за сериозни парици.

 

На Епифон има само един Лес Пол (и тук може да имало китари от други линии, ама ...), който е модел Ултра, корейски. Хич не беше зле като за фактори сетъп.

 

В общи линии, положението е, че на този етап са внесли, каквото са могли. Дано по-натам да покрият и пълната гама!

 

За надценките мисля, че дължа извинение - съотношенията са по-скоро нормални за българския пазар. Това в относителен план. В абсолютна стойност ... е, това е Гибсън:).

Редактирано от sevenstring
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.