Jump to content
Българският форум за музиканти

Don Pepinio


Recommended Posts

Ултра мега яко! Винаги слушам с голям кеф каквото постнеш наоколо!

Пак трябва да оправям мазилката по тавана.. :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Силно съм впечатлен, най-вече в технически аспект. Интересно ми е как/къде записваш/смесваш толкова качествено... това винаги ме е изумявало най-много в работите ти.

 

Освен това е замислено интересно, много ми хареса едно от рифчетата :) Кажи си честно - барабаните свирени ли са :punk_guitar::)

 

Още веднъж - поздравления, чакаме албум?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мааааааллллллллеееееееееееееее!!!!!!!Ще трябва да ходя на зъболекар - тва кърти зъби.

Все се надявах Дрийм Театър да започнат да свирят като Пантера,ама не очаквах че ще го чуя в БГ и то не от тея изброените :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..my friend .... it's so cool man .... особено ме кефи това че правиш нещата със концепция - добре пипната , добре усмислена и не на последно място толкова не характерна за тези ширини .... it's really cool my friend :greenangel::):happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драги ми 7-струнний приятелю, цял офис плаче от това парче! Мразят ме! Искат да ме убият! ТИ СИ ВИНОВЕН! И пак така леко си го подал.... с крак в лицето... :bravo:

 

Брау, бре! Смилаш все повече и повече! Пух-вално!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тая група Дон Пепино много добра :bravo:;), всички са страхотни инструменталисти, но китариста най - вече. Мисля, че се заформя един доста интересен албум и е време за живо представяне.

 

П.С. :

......следващите редове ще бъдат разбрани само от Пешо и един админ...

 

.....долавям силни влияния от Бийтълс и малко от късния Пърл Джем.......иначе парчето е много добро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Знам го аз тоя: Един админ дето свири на бас и все слуша Лед Зепелин, Доорс, чуди се кои са му по-любими, пък накрая все Дрийм Тиътър свири :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че ви харесва,това ме прави много щастлив!!! :)

 

Но да ви кажа честно едно нещо много ме притеснява...взех да слизам все по ниско.Скоро 8 струнна...за6то не и 9!!! :hysterical:

 

Майчице мила... кво става тука. Оооооооо, седмичките тука ме изненадаха (на мешуга насечката)!!! Културно... и тия барабани кой ги свири?!

Само баса ми е леко слаб като звук. Композицията е барната перфектно просто. Група ли сте? Свирите ли някъде. Да идваме да носим кабелите...

 

За съжаление не сме група...сам съм.Не съм планирал до сега да ги свиря тия неща на живо,но пък може да се замисля за албум... :whistle: ...отново.

 

Иначе барабанките са програмирани,няма как.Мисля по натам да си взема ел.тупани и да си ги свиря.Какъв смях ще падне само... :drummer::slap:

 

П.П.Камене,наистина съм силно повлиян от Пърл Джем,не успях да го скрия... :tomato:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.