Jump to content
Българският форум за музиканти

Malmsteen Jam


kolio_k

Recommended Posts

Скоро пак чух парчето на М, което Диката записа когато ми беше на гости и ми се присвири в този дух, не го бях правил от много отдавна

 

http://www.4shared.com/file/104357896/d2c0...ng-backing.html

 

Засега направих само бакинг трака, скоро ще гледам да врътна и някое импро отгоре. Парчето е бавно и удобно за джемене, надявам се да ви допадне и много хора да се включат :punk_guitar:

 

п.п. Трака е правен на бързо и има трески за дялане, пък и аз не съм много кадърен с мидитата, но мисля, че е гот като за джем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Браво наистина много гот си го направил, хем използваш мотиви от оригиналната жица на пачето, а има и много от теб

:bravo::bravo::bravo: . А на втория хорус бая шред си му ударил :) , както си и подобава за М

 

Мерси много за участието :thx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Поздравления за темата :):bravo::bravo:

Зверо много яко си забил и много добре си релаксирам на дивана слушайки изпълнението ти :bravo:

Тея дни ако остане време може да забия друг някой клавиш

Редактирано от emo_tion1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, жестоко :rocker::wacko:

 

Много издържано свирене, изкефих се супер.

Скоро трябва и аз да се наканя да врътна един вариант, че то бекинга е лесна работа , ама да се свири отгоре..... :oops:

 

п.п. ...откъде я извади тази техника и фрази, явно лицето Малмстиин не ти е било чуждо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Радвам се, че ви е допаднало. :)

 

... явно лицето Малмстиин не ти е било чуждо

Просто в периода, в който открих, че въобще съществува такъв човек, наречен Yngwie Malmsteen, много го слушах и може би ми е останала някаква идея за негово звучене. А беше и един от първите китаристи с по-екстремно свирене, които чух.

Благодарско и за този бекинг трак! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двамата изкъртват, и после само се депресирам, че имам техниката на 9 годишно дете, и не мога и аз така. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера вечерта успях и аз да врътна един вариант. Има, както винаги, разни грешки и недомислици, но не е за издаване така или иначе ;)

Не ми е лесно вече да свиря така, този вид свирене си иска упражнения, а аз съм ги зарязал от 94та насам, що се отнася до жанра :) , карам на спомени

 

 

Малмстрьонг Джем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.