Jump to content
Българският форум за музиканти

Дигитална гайда !


Recommended Posts

Супер, изглежда е наше производство.

Бравос за майстора!

Само да бяха махнали торбичката на Кауфланд, че много едно такова "битово" ....:----)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Дигитална гайда с пръстовка на кавал звучи като акордеон - в какъв чуден свят живеем

 

Е тва не го о4аквахх ще ми е интересно тва да тръгне по музикалните магазини ако ве4е не е тръгнало :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Джура гайдата горе-долу бива, каба гайдата е гола вода. Особено смешно ми звучи това, че ествено са я направили да е малко фалшива, та да приличала на родопска гайда :) .Кларинета също и бива и не бива(няма високия регистър). Общо взето това са моите инструменти и за това те ми направиха най-силно впечатление, но мисля, че от акордеонистите/клавирите няма да има нито един въодушевен :)

 

П.П. Надявам се след време да няма в учебниците снимка на гайда с текст: ето така изглеждаше гайдата :)

Редактирано от Oxus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Не се впечатлявам от това нещо. За свирене в кръчмите и по сватбарски оркестри става, дори в този смисъл може да донесе високи доходи на производителите. Но само толкова. Не ми харесват тембрите, най-вече на цигулката - изобщо не прилича. Но все пак по кръчмите не се слуша музика чак от такова качество и за там е идеално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма нищо общо с истинската гайда ; хора които също нямат нищо общо с истинската гайда обаче ще се възползват с радост защото гледам че се свири с лекота ; ташак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.