Jump to content
Българският форум за музиканти

Позицията на ктарата


Glacierise

Recommended Posts

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Elvis abe az misleh 4e si fen na Tom Morello :P Q go vij po koncerti ;) Vse se opitva da se udushi s kitarata :P

да бе фен съм му, ма той е некво изключение....

друго са си пънкарските стойки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене ме кефи на средно ниво. При мен, пружините на тремолото се падат на кръста ми. (нещо като на Хамет :) ) Тъй като наблягам на солата ми е страшно неудобно да си сваля китарата по надолу от т'ва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vishte zapadniacite!!! Pove4eto virtuozni kitaristi si durjat kitarata na sredno ravnishte, zashtoto kato e nisko kitarata e nemislimo da izsvirish burz i sushtevremenno 4ist pasaj :)

е май има и изключения ... например Joe Satriani!

Пример: концерта в San Francisco,

обърни внимание колко му е ниско китарата а същевременно колко чисто свири. Затова и аз мисля че най-важното е да ти е удобно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е айде... да даваш Сатриани като пример за това колко чисто може да се свири в еди - каква си позиция. Това е все едно да кажеш че на Марадона не му е било сложно да играе със завъзрзани очи... Предполагам че на Сатриани всякак му е удобно да свири нали се сещаш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умерено ниско :)

А Джеймс по едно време си беше повредил кръста от това че китарата му е толкова ниско (постоянно приведен свири). Ама кво го ебе :green: По една операция на 20 години е търпимо :):P :green: :) :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре ве? дали ше му е удобно, ако китарата е в задника му?

Aми предполагам да. Стийв Вай правеше доста добри сола с език по едно време а Steve Vaughan е свирил доста добре зад гърба си :) На Сатриани си мисля че ако му я закачат за ушите и му вържат ръцете на гърба пак ще намери начин да дръпне някое соло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко прекалявате с тая "позиция"...На мен не ми пречи,че китарата ми не е до коленете чак.Някой спомена нещо за гениталии-гравитира и моята там някъде...Ама-свирете готино,пък другото...Е*ете му майката,бе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми на мене китарата ми е някъде там...малко над оная ми работа :godbless:

:godbless: Тамън там!!! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.