Jump to content
Българският форум за музиканти

1 захранване за много камиончета


tihomir.lazarov

Recommended Posts

който не може да държи поялник в ръцете си да си плаща

колко му е да споиш няколко жака и няколко кабела толкова ли е трудно???

забелязал съм, че в този форум има много хора от 'американски' тип. в смисъл консуматори - нищо не могат сами да спретнат, защото са некадърни или ги мързи и затова кихат парици :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който не може да  държи поялник в ръцете си да  си плаща 

колко му е  да  споиш няколко жака и няколко кабела  толкова  ли е трудно???

забелязал съм, че в този форум има много хора от 'американски' тип. в смисъл консуматори - нищо не могат сами да спретнат, защото са некадърни или ги мързи и затова кихат парици :)

Е по-леко... вярно, че на мен поялника ми седи по-добре в ръката от химикалката, ама тва си е опит, хоби, краста... за повечето хора тия знания са ненужни, но тва не ги прави некадърни. А относно хамериканизма- те са другата крайност. По средата са белите държави- където знаеш, че като ти трябва нещо, можеш да отидеш до локалния шоп и да си го купиш. А тук излиза в ПЪТИ по-бързо, евтино и качествено да си го скалъпиш сам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми това ти казвам. вместо да се вдига аларма до бога и обратно, хваща се поялничето и след 1-2 неуспешни опита всичко е готово :) нито боли, нито сърби :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми това ти казвам. вместо да се вдига аларма до бога и обратно, хваща се поялничето и след 1-2 неуспешни опита всичко е готово :unsure: нито боли, нито сърби :curse:

Ти за това ли мен ме кара да ти правя ефекти ? :P:P:D:P:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми това ти казвам. вместо да се вдига аларма до бога и обратно, хваща се поялничето и след 1-2 неуспешни опита всичко е готово :) нито боли, нито сърби :)

За съжаление има хора при които това не е така. Мен например ме боли или най-малкото ми е доста гадно. Няколко часа след като се занимавам със запояване получавам асматични пристъпи и ако нямам инхалатор се мятам като риба на сухо.

 

На времето ми беше голяма страст и се занимавах основно с това, ходех по разни кръжоци и т.н. Май съм попрекалил с дишането на колофон и сега ми трябва съвсем малко за да ме изкара от релси. Въпреки това от време на време хващам поялника - благодарение на Ventolin-а на Glaxo Smith успявам да преживея кризите, но си е неприятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми това ти казвам. вместо да се вдига аларма до бога и обратно, хваща се поялничето и след 1-2 неуспешни опита всичко е готово ;) нито боли, нито сърби ;)

За съжаление има хора при които това не е така. Мен например ме боли или най-малкото ми е доста гадно. Няколко часа след като се занимавам със запояване получавам асматични пристъпи и ако нямам инхалатор се мятам като риба на сухо.

 

На времето ми беше голяма страст и се занимавах основно с това, ходех по разни кръжоци и т.н. Май съм попрекалил с дишането на колофон и сега ми трябва съвсем малко за да ме изкара от релси. Въпреки това от време на време хващам поялника - благодарение на Ventolin-а на Glaxo Smith успявам да преживея кризите, но си е неприятно.

ако колофона ти влияе зле има разтвори на киселина /ама я забравих точно кфа беше/ която даже върши по голяма работа 1 капка и калая залепва ;) пробвай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който не може да държи поялник в ръцете си да си плаща

колко му е да споиш няколко жака и няколко кабела толкова ли е трудно???

абе то хубаво ти ще ги запоиш няколко на веднъж, ама дали ще имаш нужното захранване за всичко, дали ше са ти изчислени всички параметри както трябва, то ако бе толковва елементарно както ти казваш нямаше да има различни видове трансформатори и щяхме да нижем цяло студиино обурудване на 1000 мА трафове;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми това ти казвам. вместо да се вдига аларма до бога и обратно, хваща се поялничето и след 1-2 неуспешни опита всичко е готово :ph34r: нито боли, нито сърби :D

Ти за това ли мен ме кара да ти правя ефекти ? :D:D:D:D:D:D

ееееееее, има разлика от ефект до някакво тъпо захранване :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който не може да  държи поялник в ръцете си да  си плаща 

колко му е  да  споиш няколко жака и няколко кабела  толкова  ли е трудно???

абе то хубаво ти ще ги запоиш няколко на веднъж, ама дали ще имаш нужното захранване за всичко, дали ше са ти изчислени всички параметри както трябва, то ако бе толковва елементарно както ти казваш нямаше да има различни видове трансформатори и щяхме да нижем цяло студиино обурудване на 1000 мА трафове:dance:

ееее ама то супер страшни изчисления бре!!! бре!!!! вземи един адаптер 1000 милиампера и спокойно ще храниш 20-тина педалчета :ph34r:))) къде е проблема, никъде :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За петручи

Приятелю, киселината е най-голямата простотия за мен. Едно, че скапва човката, която пък не е евтина, а и е и опасна много повече, ама повече от приято миришещия колофон

 

За enuffZnuff

за какви параметри говориш?

Имаш ли представа колко ток гълта 1 ефект от типа "камионче" ????

както ти пишеш 1000мА вярвай ми с тези 1000ма можеш съвсем споконо да накачиш 20 тубскриимъра... че и повече :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.