Jump to content
Българският форум за музиканти

Моите кавъри


Necrophagist

Recommended Posts

Браво! :) Chuck Schuldiner е уникален музикант! Мн яко, че ме присети за Death :godbless: Ще си направя сега метъл терапия :godbless:

 

Една конструктивна забележка- поработи мъничко в/у ритмиката си- на някои места плаваш, пък особено в тия яките рифове трябва да си железен :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ И не само плавам,имам още куп други неща които трябва да оправя.Всичко се постига със свирене,а на мен не ми стига времето даже да обработя песента както трябва.

Абе важното е жица да има :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ето нещо свежо и на ниво този път

Death - Perennial Quest =>> http://www.youtube.com/watch?v=Vi1FpIqscKw...re=channel_page

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направете инструментала на The Philosopher. Ма кат си трябва - с БАСА. И ще пробвам да го изпея. :greenangel:

 

П.п. И аз мога да си го направя, но с кавъри и 1:1 интерпретации избягвам усърдни занимания вече... последните 5-6 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яка свирня както винаги :punk_guitar: !

 

Малко тъпани скалъпени набързо в случай, че се появи мерак за The Philosopher Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Благодаря много за старанието @MR_STENCH :girl_witch:

Жалко,че не мога да обърна внимание на тази песен за момента ;) От 1 месец се каня да си направя една вечер,в която да запиша бруталиите,които приготвих :rocker: и се не мога .А пък тази песнична на death я глася от 2 години ;)

Поздрави Десо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Заповядайте отново

Ето това са 2 много сериозни групи

Dying Fetus - Homicidal Retribution =>>

Не е цялата и малко кофти на места защото кабела ми е бил зле и не съм го усетил.Чак след "качването" го видях,но прецених че не е за презапис,а пък и нямам време както винаги.

Bolt Thrower -Zeroed =>> http://www.youtube.com/watch?v=6j34fOVfmhM...re=channel_page

Редактирано от Necrophagist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ето какво направих тази вечер :) Започвам да се уча да работя с премиера и реших да пробвам какво ще стане ако смеся малко видео :P

Имам още няколко идеи за смесването и самия запис с наслагването,но ще го оставя за следващите парчета.

Е приятно гледане :godbless:

Death - Sacret Serenity => http://www.youtube.com/watch?v=mheH1INAAA4...yer_profilepage

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)

 

Само един въпрос имам...какво слушаш в слушалките? Себе си, оригиналната песен, бекинг трак?

Слушам микса от бекинга(оригиналния запис) и китарата ми.Правя следното:

Смесвам китара с песента,после правя пробез запис за да видя как е на записа,после бича яко и това е.Другите малки клипчета са записвани по същия начин.Но мисля да пробвам да записа една основна китара и после върху самия запис с основната ми китара да запиша другите неща.Така си мисля че ще стане по изчистен записа и нивата няма да са така силни при наслагването.Иначе записа няма никаква обработка нито на звука нито на видеото,сичко идва от процесорчето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.