Jump to content
Българският форум за музиканти

Симеон Венков - школа


ludmata

Recommended Posts

Здраво колеги,

 

Затрил съм някъде записите от гореспомената школа (ха дано да е само една :thumbs_up: ), а пък ми трябват малко. Някой ако ги има може ли да ми ги прати :Piano:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш предвид 33 Етюда (защото той има още няколко школи със дискове) аз я имам мога да ги rip-на и да ти пратя през skype . Имам и още две пак на Мони Венков — 10 джаз стандарта със изписани сола(пак със диск) и 13 вариянта на Take the A train със акомпанимент и сола (също със диск)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

33 eтюда е школата, ще ти бъда много благодарен ако ги рипнеш :thumbs_up:

 

Има ли начин да ми дадеш и другите школи, да ги сканираш или да се видим ако си от София да ги копирам :D

Редактирано от ludmata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

раздавайте се после и насам,ако не е проблемация,че нещо не ги намирам и аз.Благодарско предварително!Скайп: jo_bojer

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тези неща от къде мога да си ги купя на хартия?

По Славейков дали ще ги има? Че би ми било интересно да ги прелистя и да понауча нещо ново :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не на "Славейков", а в специализираната нотна книжарница в сградата на Съюза на композиторите, намираща се до Народния театър. Радвам се, че все пак някой попита дали може да си купи тези ноти... Останалото е пиратство, нали знаете! Склонен съм да го разбера, ако става дума за ненамираема литература, но не и за ноти, които се намират на пазара и са на достъпна цена!

 

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Радвам се, че някой сподели, че може да си ги купим отнякъде :godbless: Може ли точен адрес само?

Редактирано от ludmata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я имам школата в мен и съм в софия :godbless: ,ама я нямам сканирана... Има ли такава тема, че не съм се разтършувал много с ноти за бас,ама яки неща...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера минах през нотната книжарница - има школата, за която говорите!

Мисля, че вече дадох указание за местоположението, но явно не е съвсем ясно , затова:

Заставаш с лице към главния вход на Народния театър и тръгваш по алеята от дясната му страна. Нотната книжарница е на около 30 метра в отсрещната на театъра сграда.

 

Успех!

 

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

радвам се , че има и хора които мислят все пак и за това ! Браво щото аз съм ученик на проф.Венков и знам какъв виртуозен музикант е той! Ако не за друго то поне от уважение би трябвало да си купуваме неговите трудове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме прощаваш, но неговият труд е сериозно оскъпен! Как може за ксерокопирно копие, подвързано със спирала и пвц подвързиика със копирен диск (даже без надписи какъв е) да искаш 25 лева! Еми отидох с доброто желание да си го купя, но... сори, не е сериозно това е продукт на себестойност 5 лева, остават 20 лева за интелектуалния труд. За справка една художествена книга на доста по-известен автор, доказан класик със твърда корица и със обем над 700 страници струва 25 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.