Jump to content
Българският форум за музиканти

Добри евтини китари


noflip

Recommended Posts

Някой да е пробвал Richwood? Много ми ги хвалят. http://www.dangleberrymusic.co.uk/m-22-richwood-guitars.aspx

 

 

Ей ги е как изглеждат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 386
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

Аз съм пробвал страт моделите им, които Капъша продава около 400, както и LP копие за 560 и бих казал, че са доста добре като саунд.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^^Aми човек нормално да не е за 160лева billymilano просто се шегуваше.

Поздрави

Редактирано от rinti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По адрес на последните няколко отговора : вместо да флуудите по темата (нещо, което правя и аз в момента) с безсмислени отговори, допринесете с нещо съществено, ако можете.Не искам да звуча заядливо, но последните два поста просто ме доведоха до тих бяс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По адрес на последните няколко отговора : вместо да флуудите по темата (нещо, което правя и аз в момента) с безсмислени отговори, допринесете с нещо съществено, ако можете.Не искам да звуча заядливо, но последните два поста просто ме доведоха до тих бяс.

 

аз отдавна предложих вместо да спорим да се съберем и да се сбием ама никой не иска.

 

По темата: Мярнах в един магазин едни китари Roytek - много евтини бяха. Страт копие 225 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си харесах AcePro засега - имат страхотни модели китари с не лоши спецификации в сайта им и искам да пипна някоя такава някой ден но лошото е че много малко инфо има в нета за тях камо ли в България да ги внасят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Днеска минах през Капъша - докарал е 2 доста интересни китари RIchwood.

 

Едната е LP копие за около 560 камъка - тяло от махагон, добра изработка, отзад червен полупрозрачен лак, отпред топ от клен(мисля, че фурнир).

 

Другата е подобие на страт HSS, тяло от swamp ash, натурален финиш, черен пикгард. Цената беше 380, ако не се лъжа.

 

Пробвах и двете и доста ми харесаха като звук. Може да огледате.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си харесах AcePro засега - имат страхотни модели китари с не лоши спецификации в сайта им и искам да пипна някоя такава някой ден но лошото е че много малко инфо има в нета за тях камо ли в България да ги внасят...

 

Ами имаше такава на хоризонта и то за много добра цена, но сега само новия и собственик се кефи. Надявам се,че ще види темата и ще сподели впечатленията си, но не е от София зада видят китарата повече хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.