Jump to content
Българският форум за музиканти

Добри евтини китари


noflip

Recommended Posts

Ами, аз имам 1 кухарка Stagg за 100 и съм супер доволна

И аз съм така. Моята е класическа за 120 лева. Преди две години я взех от магазина до механото, който го няма вече. Нямам оплаквания, удобна е и има сравнително хубав тон. Stagg правят хубави акустични китари, познавам доста хора с такива и не съм чул оплаквания. Електрическите(повечето) са под всякаква критика. Имат тук-там някоя прилична китара. Моята електрическа за съжаление не е. Затова и изкарах с нея една година, един месец и един ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 386
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И аз съм с класически Stagg С542 за 90 лв. Много доволен съм, сравнително удобна е, сега превключвам на електрическа. Обаче чувството на класическата е незаменимо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Stagg правят хубави акустични китари, познавам доста хора с такива и не съм чул оплаквания. Електрическите(повечето) са под всякаква критика. Имат тук-там някоя прилична китара. Моята електрическа за съжаление не е. Затова и изкарах с нея една година, един месец и един ден.

 

Хаааааааахахахахах, и аз толкова, кажи речи, с моята :cheers2:

 

Прочее, ако някой е попадал на хубави модели електрически китари СТАГГ (но КОНКРЕТНИ модели), може да сподели с публиката. :huh:

Редактирано от Jorko_Beliata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел има едно ПРС копие, с което кара може би 4-5 години вече. Не съм го чул да се оплаква, но скоро ще взима Фендър Стратокастър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам същото ПРС копие и бих казал, че за парите си е просто ОК. Не, че е е нещо върховно, но е ОК, нямам забележки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едни Стаг копия на Гибсън ЛП които са по 550 лева, ако не се лъжа, сет нек са и лично на мен ми звучат приемливо, не по-зле от Винтидж или Ричууд и в пъти по-добре от ЕСП еклипс за 500 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото сега се сещам да ви питам нещо. Не намирам много информация в нета за тази китара: http://www.thomann.de/gb/washburn_si60_mw.htm Някой свирил ли е на такава и какво мисли? По-специално ме вълнуват адаптерите. Нямам намерение да я купувам, просто питам от любопитство - поне в близката една година няма да си купувам ел. китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Минавах през Кашъша вчера и видях, че е докарал пак от ония страт-подобните Richwood-и от масивно дърво.

Едната е натурален финиш, другата е бяла. Има и две Richwod LP-та. Можете да минете да ги пипнете и огледате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя Капъш съм го търсил 3 пъти и винаги е затворено (говоря в рамките на работното му време).

Много е несериозен, а и по телефона го раздава малко тежкар.

Ти явно често го засичаш, кога работи и що за човек е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stagg правят хубави акустични китари, познавам доста хора с такива и не съм чул оплаквания. Електрическите(повечето) са под всякаква критика. Имат тук-там някоя прилична китара. Моята електрическа за съжаление не е. Затова и изкарах с нея една година, един месец и един ден.

 

Хаааааааахахахахах, и аз толкова, кажи речи, с моята :)

 

Прочее, ако някой е попадал на хубави модели електрически китари СТАГГ (но КОНКРЕТНИ модели), може да сподели с публиката. ;)

Stagg S200 - китарата ми, страт - вързана за Alesis и Marshall MG10CD прави повече от прилични нещица - купих я само за 120 лв. и за толкова мисля да я и продам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти явно често го засичаш, кога работи и що за човек е?

 

Ами.. не е лош човек, иначе наистина си има темперамент.

Той е известният от миналото барананист Антон Бубев, ако не се лъжа.

Работи до около 17:00 часа.

Аз обикновено минавам около 16 и почти винаги е там.

Понякога в магазина не е той, а жена му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;)

Аз му се обаждам предварително по телефона,

питам го дали има това, което търся и ако го има му казвам

до колко време ще съм при него, той казва "ОК" и е там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  :thumbs_up::nono:

 

 

 

 

Добри евтини китари = красиви евтни жени

 

 

:D:girl_witch:

 

Ако имаш какво да предложиш самият ти, в много случаи и двете могат да бъдат даже безплатни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.