Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся добър преподавател по пиано


AlFiA

Recommended Posts

Мога да ти препоръчам моята преподавателка по пияно ,страшен педагок и много спокоен човек.Преподава ми в университета и направо нямам думи ,само че трябва да я питам да ли дава частни уроци

Аз влязох самоей тъй да погледна

Обаче мноо съм добър в преподаването на тая дисциплина

преподавателка по пияно
B):bravo: , друг е въпросът, че не искам да преподавам на деца

И какво искаш да кажеш с цялата тази тирада която си ми постнал 2 пъти?

Добре от мен да мине щом толкова искаш аааууу впечатлих ти се :huh:

B)

Редактирано от AlFiA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм насреща ако има нещо :hello:

Сега го виждам твоето съобщение, съжалавам въпросът ми вече не е актуален. Намерих този учител, който ми препоръчаха в темата, за което аз благодаря на това непознато момче в нета, с учителката така и не сме изяснявали кой неин ученик ще да е бил :) ...понеже си няма кой знае каква представа от нет и компютри :P:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, адресът е този, на бул. Витоша...!

А тази за която ти говоря е Евелина...аз ходя от време на време при нея, но надомно! По мое наблюдение (а то не е меродавно:) ) има много добър подход към децата и определено е готина...има и на какво да научи :P

 

Дерзай, дано всичко е наред :hello:

Ето, колко съм лоша, забравих да ти благодаря :)

А има наистина защо. Имайки предвид че детето ходи веднъж седмично понеже е доста натоварено и с други неща :) все пак надявам се че ще просвири! Поне от последния урок сега вече се обнадеждих. Учителката наистина много влага във всяко дете, и емоции и изисквания. Аз лично такъв преподавател по пиано никога не съм имала :) имайки предвид че аз не съм преподавател, а родител но не успях да се справя със ината на собственото си дете, а тя успя някак да му влезе под кожата.

 

Тук да чукна на дърво дано да върви по този начин че относно бинома на Нютон свързан с вдъхновението в комплект с ината на едно дете - положението там не ми е много-много светло ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че съм помогнал :)

Аз също я харесвам като преподавател..., но за съжаление от доста време все не намирам как да подновя заниманията... ;)

Ама сега след сесията задължително ще го измисля :P

 

Успехи, дано детенцето свири с желание и дано нещата да се получат! ;)

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Отговорено (Редактирано)

От първия ми постинг /сега видях че бил октомври месец/ в този форум мина доста време

 

Радвам се, че съм помогнал ;) 

Аз също я харесвам като преподавател..., но за съжаление от доста време все не намирам как да подновя заниманията... ;)

Ама сега след сесията задължително ще го измисля ;) 

 

Успехи, дано детенцето свири с желание и дано нещата да се получат! ;)

 

Ако искаш да я видиш ето я! :greenangel:

000756024.jpg

 

усмихнала се е като кинозвезда!!!

е който си го има огънят отвътре си го има...

 

 

 

П.С. чудя се как да й пратя линка на смс, да го препрати на някой друг, понеже за компютри да й обяснявам как се прави е абсурд... ;)

:hello:

Редактирано от AlFiA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

привет :P съжалявам че изравям стара тема, ама и аз си търся учител по пиано... класика...(попа го разбирам :D ) само дето при мен случая е, свирил преди 15 години, после поспрял и сега иска пак :P))) ако някой може да препоръча, ще съм благодарен :beer: - независимо дали аз ще посещавам или ще идва вкъщи преподавателя :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Читалище Аура(при двореца на децата) там търсиш Елена Йонева. Брилянтен преподавател. Освен на пиано, ме научи и на страхотна музикална култура. Горещо препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би е по добра идея да потърсиш лично нея и можете да договорите посещения на адрес.

 

957-49-35

76-45-69

търсиш Елена Йонева

 

Не знам на кой от двата телефона ще отговори и дори дали няма промяна. Ако има... не мога да помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.