Jump to content
Българският форум за музиканти

Seymour Duncan Sh-11


Black Bird

Recommended Posts

Едва ли казвам нещо ново но тия са от най-силните като изход адаптери. Ти нали каза че търсиш по-мек звук? Мисля че са острички 11,12 и т.н. Аз имам SH-13 и е смъртоносно остър.

Номерът на модела няма нищо общо с остротата на звука и изходната мощност!

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли казвам нещо ново но тия са от най-силните като изход адаптери. Ти нали каза че търсиш по-мек звук? Мисля че са острички 11,12 и т.н. Аз имам SH-13 и е смъртоносно остър.

Seymour Duncan SH-11 special special търся

по саунда дето слушам на един китарист

е убиец! нещо като фихед вах има малко в пик резонанса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли казвам нещо ново но тия са от най-силните като изход адаптери. Ти нали каза че търсиш по-мек звук? Мисля че са острички 11,12 и т.н. Аз имам SH-13 и е смъртоносно остър.

Номерът на модела няма нищо общо с остротата на звука и изходната мощност!

 

 

Владо

явно е моя грешката, извинявам се. Имах някакви смътни такива спомени от каталога, ама съжалявам ако съм подвел някой

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xxxx ги внасят тук

 

 

:)  :)  :happy:  :happy:  :happy:

еми имат ли

Seymour Duncan SH-11 special special?

 

И кач пара? ;)

Немам си представа.

 

Ама след като следят форума толкова изкъсо би трябвало вече да са ти звъннали по телефона и да са ти казали цените във левове, евро и долари и да са ти направили една закуска :happy::beer::D

 

Не, всъщност да поразпитам ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За звука на Линч,определено покупката на SH-12 ще те докара близко.Колкото до Заза,там е по-скоро изцяло в ръцете-различните му китари са с различни адаптери-виждам ДиМарзио,Дънкан,Бардън,Фендерски,Г&Л-ски и т.н.Но и за двамата определено звука е в ръцетеи апаратурата(до някяква степен),както за тебе,мене и безброй други.И липсата на звук също :)

 

Владо

Много си прав, Владо. Съгласен съм с теб. Мисля, че една от основните особености на свиренето на Линч, която обособява/завършва тона му в крайна сметка е невероятно солидния хват, и още - много "ТЕЖКА" дясна ръка. Тоз изнасилва китарата направо :happy: Аз адски харесвам неговия тон също, даже отдавна с Паскалеро се каним на ESP Serpent :happy: Скоро и това ще стане :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа сега,има на едно място няколко SD,аз съм взимал от там,но са втора ръка,не знам колко са останали и какви има,но мога да питам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.