Jump to content
Българският форум за музиканти

Seymour Duncan Sh-11


Black Bird

Recommended Posts

Аз имах на няколко китари в миналото и все още имам на една от китарите ми Сиймор Дънкан.Какво по точно те интересува?

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах на няколко китари в миналото и все още имам на една от китарите ми Сиймор Дънкан.Какво по точно те интересува?

 

Владо

колко са по различни от Димарзио. :):D

:D

 

Аз имам Паф Про - Ево - и Димарзио ИБЗ....:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами,не чак толкова различни колкото повечето хора си мислят. Лари ДиМарзио е почнал като чирак на Сиймор ако не се лъжа. Един начин по който можеш да ги сравнип на книга е да погледнеш таблиците на ДиМарзио и Дънкан и да видиш какви са им честотните характеристики,резонантните пикове и материалите от които са направени - АлНиКо,кераминчни или др.Аз иначе мисля че DiMarzo PAF Pro е сходен със Seymour Duncan SH-4,а Evolution-a със Screamin Deamon SH-12.И въпреки че и двете марки имат модели които са много сходни,аз лично съвсем малко повече предпочитам Дънкан от адаптерите масовки.Какъв точно звук преследваш,Митак,за да търсиш Дънканите?

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

звук преследваш,Митак,за да търсиш Дънканите?

:D:):D:);):D:)

:)

Neil Zaza и Линч ... има 2 детйла в звука им..."ряз" и "Вик" хахах

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За звука на Линч,определено покупката на SH-12 ще те докара близко.Колкото до Заза,там е по-скоро изцяло в ръцете-различните му китари са с различни адаптери-виждам ДиМарзио,Дънкан,Бардън,Фендерски,Г&Л-ски и т.н.Но и за двамата определено звука е в ръцетеи апаратурата(до някяква степен),както за тебе,мене и безброй други.И липсата на звук също :)

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За звука на Линч,определено покупката на SH-12 ще те докара близко.Колкото до Заза,там е по-скоро изцяло в ръцете-различните му китари са с различни адаптери-виждам ДиМарзио,Дънкан,Бардън,Фендерски,Г&Л-ски и т.н.Но и за двамата определено звука е в ръцетеи апаратурата(до някяква степен),както за тебе,мене и безброй други.И липсата на звук също :)

 

Владо

:D пак до кривата круша :))

 

 

е тва е Ево...

http://cmusicforum.com/dimitar/Evo.mp3

 

ама искам по друго- по напевно да е

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щеше ми се да има лесни формули за овладяване на звука на определен китарист от сорта на китараХ+адапериУ+апаратураZ=звук-на-китаристА,но уви за съжаление поне аз не ги знам :) .Но все пак ако търсиш по-агресивен звук и искаш да Пробваш Дънкан,определено си поръчай един SH-12,въпреки че аз бих предпочел SH-14,SH-11 или SH-5.

 

 

Владо

 

Едит:Ако искаш по-напевен определено SH-11 или SH-5.

Редактирано от Vlado_Abroad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Seymour Duncan SH 4 - първоначално не го харесах - и мислех да го сменя с активен Джаксън - после един приятел ми каза - ти луд ли си - а пък разбрах че Джордж Линч има такъв на една от китарите си и нещо взе много да ми харесва ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xxxx ги внасят тук

 

 

:unsure:  :D  :D  :ph34r:  :ph34r:

еми имат ли

Seymour Duncan SH-11 special special?

 

И кач пара? ;)

Значи аз си поръчах наскоро от xxxx ей тея двата:

Seymour Duncan SH-4 TB model

Seymour Duncan SH-2 Jazz model

В момента чакам да ми ги докарат. За тези които съм ти посочил по-горе - 153 лв. парчето. Двата - 306 лв. :-) Поне при мен процедурата бе плаща се 50% от стойноста на адаптерите предварително, остатъка като дойдат. Това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли казвам нещо ново но тия са от най-силните като изход адаптери. Ти нали каза че търсиш по-мек звук? Мисля че са острички 11,12 и т.н. Аз имам SH-13 и е смъртоносно остър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.