Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара с бленда на цигулка?


dianstefanov89

Recommended Posts

Смешкото от Children of Bodom си го свири без никакви бленди освен драйв, това което чуваш е от бектрака. :)

 

:drummer: Смешко, смешко, ама изкарва за всяко турне адските милиони и сигурно спи с по 5-6 пички наведнъж по афтърпартитата. А ние тука ще сме си сериозковци във форума.

Смешковци са тия дето с техника за по 10 хиляди лв. бичат по панелите в Люлин и едвам свързват двата края. А пича си знае за кво свири. Освен това съм 10000000% убеден че е по-добър китарист от всички тук. Дори солата да не са му много трудни!

:recourse:

 

Не, че нещо, ама да не се изхвърляме колеги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^Ти луд ли си? Знаеш ли от кога е тази пуста тема?

 

edit: Ако ти ми изсвириш солата на Лайхо,които видиш ли не са трудни, аз собственоръчно ще си отрежа пръстите през един и ще ти подаря цялото си имущество! Съжалявам, ама просто не се сдържах, Конееб, смайваш много хора тук !

Редактирано от Dread
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате ти изобщо прочете ли това което написах. Казах, че е по-добър китарист от всички във форума.

Солата му не са чак толкова трудни - в смисъл възможно е да се изсвирят, щото има и такива дето аз лично не виждам как би могъл някой да ги изсвири.

Аз също се издразних на пича дето му вика, че е смешко.

 

Чети преди да се дразниш брато.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

А какво използва Блекмор в California jam-а по време на солото на Mistreated ?( 4:20

) . Със сигурност е повече от ефектно ;] Редактирано от Lekov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Набор 89 ви попита нещо, а вие отворихте поне 4 подтеми....:---)

Обстоятелствени станали колегите...

 

Наборе,

сложи едни хубави слушалки и се заслушай...

Пичовете си жулят с дистерите (с подбрани бленди, разбира се...) върху вече изсвирени цигулки...

В подтемите колегите обясняват полезни неща, но по твоя въпрос - това е отговорът...:--)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звука на цигулки в демонстрацията на Лайхо си е звук от цигулки.

Той просто свири върху запис на камерен оркестър. В началото на темата са го написали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че другият пич свири с бленда на цигулка а Алекси си свири с драйв.

Комбинацията според мен е симулация на цигулка и китара.Няма бекинг трак.

Особено ясно си проличава след 3:01 минута и непосредствено в края.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.