Jump to content
Българският форум за музиканти

Peavey


®KOS7Q®

Recommended Posts

Абе,при мене не знам дали ще се получи така,защото аз имам мечта да се сдобия с Half Stack 100w.Разбирай,ако го внасям ще трябва да си продам бъбрека :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в българия има и още има в dinakord аз съм от варна и точно неска минах през магазина и имаше едно две... peavey имат мн добри продукти ... мойта китара е peavey :godbless::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойта китара е peavey :godbless::godbless:

 

Ако говориш за евтина китарка, не знам как стигна до заключението, че е много добър продукт. В интерес на истината всички по-големи марки си имат евтино, средноскъпо и скъпо, което винаги върви ръка за ръка с качеството.

Иначе наистина Peavey са си марка, аз съм фен на амповете им.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, ако ти падне възможност пробвай някой и прецени дали звукът ти харесва. И после си намери такъв и готово.

Аз имам Пиви бандит и съм адски доволен от него. За метал се е утепал. И маршалската глава, която притежавам не може да му се качи на звука. А също съм пробвал и Рандал същата кубатура и отново не ми допадна.

 

Тия дето идват да свирят при мен също много му се кефят ама единият дето се запали и си купи такъв от по-новата серия каза, че не бил чак толкова добър.

 

Тъй че бих те посъветвал да чуеш и да си прецениш сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди се внасяха от Динакорд, сега няма кой.

:thumbs_up::)

 

Сигурен ли си ??

:girl_witch: :girl_witch:

 

 

Какво разбираш под Half Stack -

да не би да е Peavey 6505 Plus Half Stack?

 

:girl_witch: :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам peavey ultra 112 ! мн съм доволен!!! просто едно чудесно лампово комбо!!! купих го преди 2 год от магазина на ямаха във варна!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.