Jump to content
Българският форум за музиканти

Един недовършен трак


peshoy2k

Recommended Posts

http://4storing.com/kn4wu/de9384601f64218b...8b49bfecca.html

 

вече беше хванал прах и ръжда някъде по харда, мисля се води ембиънт барабаните май ги бях свирил на падовете на клавиатурата или по-точно само хайхетс. Спомням си, че бях грачил, слава богу намерих само инструментала ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Припомних си какво е да свириш на ел. китара.

От първия път...каквото е станало. Малко си поиграх само с динамиката.

http://www.zshare.net/audio/58496247c8aa4275/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много куул темичка...много би отивало ако Крис Риа се намеси и измърмори нещо така изпод носа си :) С удоволствие бих драснал една китарка а и саунда е повече от добър :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кеф! Много гот се получава :thumbs_up:

 

Само защо сайта с оригиналния трак непрекъснато ми дава грешка: "Файлът е временно недостъпен, опитайте пак" ?? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кеф! Много гот се получава :punk_guitar:

 

Само защо сайта с оригиналния трак непрекъснато ми дава грешка: "Файлът е временно недостъпен, опитайте пак" ?? :no:

 

ако искаш дай поща, ако трябва ще го кача на др място

 

Дзвер, интересен поглед, много ми харесва как си го намислил, наистина в посока Крис-чо може да иде, днеска пак съм до късно и нема кога да свиря, ужас е просто, иначе ме вдъхнови да взема да пробвам и аз в тая посока :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готина темичка...

@zwero, машалла! Аз съзирам у тебе едно - как да го река - концептуално израстване. И авторското, и по джемовете - мноого мерени включвания.

(А как ми се дослуша Chris Rea... и Sade); :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ :godbless: Аз за съжаление не съзирам нищо в мен... :rolleyes: иначе мерси за комплимента. :cheers:

ми как няма да ти се стопли сърцето, казал дядото на бабата, като гърдата ти е в супата......... ми как ще съзреш в себе си, като си го излял в записа, брао бе може ли така да се самобичуваш бе, ман, ааа джемиш си яко, какво те притеснява :), мен лично второто ми доде доста бръзо некак, но ето това показва джемаджията като е в настроение за бързо и в настроение за лежерно ;), мисля си, че онуй с органа ще ти хареса, 'фърли му едно ухо, там има повече леб у него и органа звучи учудващо истински според мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.