Jump to content
Българският форум за музиканти

Искам да си купя кус кабел


Crimson

Recommended Posts

Извинявам се за неодачния въпрос, но просто навасякуде ми казват:"Миииии, имаме само 7 метра кабек за 15 кинта" или нещо от сорта!Трябва ми кабел дълъг от усилвателя до камиончето!

Някви предложения???? :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си купиш ърнибол, малко ше е тъпо да го срежеш :stop:

Що ? Там да не би да правят спойките на жаковете в специални камери. Само питам. :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Фактор има къси кабели Ърни Бол, на опаковката пише 3 фута, колкото и да е тва, абе така, на око ми седи към метър. Лошото е, че цената е 10 кинта, пък при Чичката 6 метров Стаг е 12. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Динакорд има 3м кабел Планет Уейвс - мисля, че е 14-15лв, но наистина от купешките кабели е един от най-добрите. всичко му е качествено. ползвал съм и имам и ърни бол и проел и кво ли не. предпочитам планет уейвс определено :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за неодачния въпрос, но просто навасякуде ми казват:"Миииии, имаме само 7 метра кабек за 15 кинта" или нещо от сорта!Трябва ми кабел дълъг от усилвателя до камиончето!

Някви предложения???? :think:

въпроса ти не е неОдачен. навсякУде действително само дълги кабеКи се продават. така че, послушай метълхамера. купи един дълъг, срежи го и ще имаш 2 куси. или се хвани и се научи да си правиш кабеки. не е толкова трудно. като изхабиш 4-5 парчета кабел и 4-5 жака ще се научиш :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.