Jump to content
Българският форум за музиканти

Какъв амп имате ?


wessy

Какъв амп имате ?  

150 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Имам копие на Маршалл Супер леад 100Вт, правен навремето в България, купих го от един който свири насам-натам по сватби и не го ползвал от години щото бил тежък и грамаден за.... 20лв, така си седи и събира прах, щото за свирене в къщи просто не става (усилвал съм го до 2 и щяха да ми гръмнат ушите, тей и не успях да му чуя дисторшъна, който излиза към 5-6 и за сега се отказах да го ползвам).

 

Свиря с правен от мене лампов Маршал 18 вата на 2х8" кабинет, правени от мене, само че не ми харесва дисторшъна му (голяма каша става когато се усили до 8-10) и днеска го разглобих и се хванах да го правя наново по схема на Дуал Ректифиър, само че с по-слабо крайно стъпало (пак 18вт ще е)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм с т'ва :godbless: :

GAFN2X-MINIBK-f.jpg

Офф: Убивам за такава въшка. По колко лв. вървят горе-долу? Тук в Стара Загора няма такива :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Транзисторно ли е?

разбира се :)

То е голямо колкото пол'вин ВЕФ всъщност :) (и горе долу и така звучи, което е супер :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега съм само с "въшката" на Маршал-MS-2.За в къщи е идеално-2 вата,особено с овердрайв пред него.Иначе имах 50 ватова Мarshall Vintage глава(лампа),която на 3-4 надвикваше "централното",бе за голяма сцена..замина,също така и Фендер Туинревърб(малии,требе да си викаш хамали за това),Маршал Велвстейт,Лампово кубе Маршал 15 вата(убиец,що ли го продадох)..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как успя да издържиш да го усилиш до 3-4 ? Тея лапови кубета на Маршал са много яки, но за вкъщи пак идват мощни май

Така е,но за клуб/репетиция комбото е чудно.Най-готиния амп с който съм свирил беше 50или100 ватов лампов Маршал от 70-те години(оригинален).За разлика от сегашните винтейч серии,въобще не е толкова силен,спокойно усилваш до точка на кривене.И с Фендер-а все едно Блекмор слушаш,нищо общо с новите Маршали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам въшката на Маршал само че му се откърти надписа вече на горркото въшле. :huh::(:( култова е..... купих си я като бях 10-ти клас - за 15 кинта от един много закъсал тип.

После си взех големият брат на въшката - MG 15 следващия ми маршал ще е ....... таткото на всички. :P

Редактирано от DaftFunk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф: Убивам за такава въшка. По колко лв. вървят горе-долу? Тук в Стара Загора няма такива :P

Аз имам това, колкото цигарена кутия е:

Bluepoly.jpg

 

:(:(:huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.