Jump to content
Българският форум за музиканти

Как се пее под синбек


NashaRussia

Recommended Posts

Здравейте ! Истеглих си 4 инструментала но на тях има синбек който е много различен от контекста на песента

та се чудя защо немога да го испея така като е оригинала защото на синбека е много различно и Певците като са на участие и пеят на живо как се ориентират да го пеят правилно !

 

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл,че не казваш песента и какво теглиш като сингбек,аз не съм Певец,но предполагам,че колегите занимаващи се с това, ще ти помогнат,ако дадеш по-точно инфо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ами аз лично съм си истеглил русски поп песни от новото време разбира се

но всеки синбек е с различен вокал от оригинала

 

напиремер вземи Анелия - Единствен ти и чуй

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как може сингбек да е с различен вокал от оригинала, като идеята на сингбека е да няма вокал, за да пееш ти? И още едно недоумявам... Как можеш да иСтеглиш нещо, при положение че в България ние обикновено иЗтегляме...

Толкова за правописа, но аз наистина се провалям в опита си да разбера какъв е точно проблема с тия ми ти сингбеци. Подробно и смислово стегнато изложение на проблема наистина може да помогне на някого от нас да ти отговори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Не бъди толкова рязък! Замисли се кой пише с двойно "с" "русски". Нищо чудно насреща си да имаме човек за който българският не е майчин и въобще не става въпрос за неграмотност.

Аз опитах да вникна в същината на проблема. Доколкото разбрах има помощни вокали които пригласят на основният вокал, но инструменталите на които си попаднал не са оригинални. По тази причина ти звучат различно и те объркват.

Мога да ти помогна само с едно - безплатни руски инструментали. Над 60 000 са, но отдавна им изгубих бройката. Ще се наканя някой ден да добавя и новите които съм събрал...

 

Между другото в блогът ми съм споменавал при тегленето си от руски сайтове потребителите да следват думичката "беСплатно", ако не възнамеряват да плащат.

 

m113.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как може сингбек да е с различен вокал от оригинала, като идеята на сингбека е да няма вокал, за да пееш ти? И още едно недоумявам... Как можеш да иСтеглиш нещо, при положение че в България ние обикновено иЗтегляме...

Толкова за правописа, но аз наистина се провалям в опита си да разбера какъв е точно проблема с тия ми ти сингбеци. Подробно и смислово стегнато изложение на проблема наистина може да помогне на някого от нас да ти отговори.

В принципе смотри !

той е много по - розличен ! например истегли си Анелия - Единствен ти или Дима Билан - я тебя помню и ще видиш на припева как пият което е много по - различно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се занимавам с пеене и може ти, щом не се занимаваш, затова да не ги разбираш.Вокалите ПОМАГАТ за ориентиране.И когато имаш "голямо ухо" Ще се ориентираш лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С това се занимавам и знам за какво говорите просто немога да зацепя, защо се драгнете толкова за някакви си вокали и прочие, това имах в предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Ако говориш за беквокалите в инструментала, то просто ти си следвай твоята партия.. оттам нататък ако я пееш правилно би трябвало да си дойде всичко на мястото..не бива да оставяш да те бъркат... трябва да си запозната с партията си просто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.