Към съдържанието

Снимка

Някой има ли ноти/табулатъри на юго-музика за китара?

• Please log in to reply
10 отговора на тази тема

#1 tnt3

tnt3

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 58 Мнения:

Публикувано 27 март 2009 - 11:53

Хора, присвири ми се старо сръбско :thumbs_up: (сигурно е от ръба на мивката в банята, главата ми в него и от хлъзгавия под). Потърсих доста и тук, и в гугъла и в различните сайтове с акорди и табове, но едно голямо нищо, само в един сайт имаше "Zabraneno pushenje", няколко пенсички.
Така, на мен ми трябват табулатури/ноти и акорди на сръбска музика: предимно стара такава, от 80-те и 90-те години, както и някои по-нови такива (междудругото, народна музика от всички краища на България не бих отказал във всякакъв вид). Да бъда по-конкретен:
Изпълнитрели:
Миле Китич, Синан Сакич, Лепа Брена, Неда Украден, Луис, Наташа Джорджевич, Шабан Шаулич и от техния отбор от 1978г. - та до сега ;)
Разбира се, неспоментатите от мен не изключват интереса към тях, има още редица изпълнители с песни-емблеми в този вид музика. :)
Благодаря предварително на всички, които се отзоват на това толкова трудно за откриване (поне за мен) чудо! :wacko:

p.s.
Защо и сърбите си нямат сайт като нашия "akordite.com", та да се куртулисаме и каквото и да потърсиш да намираш? ;)

#2 tnt3

tnt3

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 58 Мнения:

Публикувано 24 април 2009 - 10:13

:D
Няма ли един човек поне да е свирил такВозИ нЯщо? :)

#3 Malcolm_Young

Malcolm_Young

Kinda sexy rock n roll starr..

• newbies
  • PipPipPip
  • 376 Мнения:
  • Инструмент:Китари,Бас,Беквокали

Публикувано 26 април 2009 - 13:54

И аз търсих,но ТЦ
Китара : Jackson DK2M SW

#4 tnt3

tnt3

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 58 Мнения:

Публикувано 06 май 2009 - 18:21

Няма и няма....
:)

#5 kras4o

kras4o

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 2 Мнения:
  • Инструмент:guitar

Публикувано 07 май 2009 - 19:35

Пробвай тук- gitare.info

#6 tnt3

tnt3

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 58 Мнения:

Публикувано 08 май 2009 - 15:28

Благодаря!
Тук има голяма част от това, което търсех. :)

#7 tnt3

tnt3

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 58 Мнения:

Публикувано 11 май 2009 - 09:32

...и все пак след като за два дни им прегледах съдържанието на сайта се оказва, че имат предимно от новата им музика песнички, а старите /изброени по-горе от мен/ изпълнители ги е хванала липсата или са мноого слабо застъпени /е как може да нямат нито по една песен на Бобан Здравкович и Синан Сакич, а да имат по 60 песни някакви изпълнители, които нито са популярни, нито се оказват толкова талантливи (след като ги прослушах - лично мнение) ?! /
Търсенето продължава.
:punk_guitar:

#8 Malcolm_Young

Malcolm_Young

Kinda sexy rock n roll starr..

• newbies
  • PipPipPip
  • 376 Мнения:
  • Инструмент:Китари,Бас,Беквокали

Публикувано 11 май 2009 - 13:28

Да си видял нещо на Хари Мата Хари?Аз не намерих,а много искам да им пробвам няколко от песните.

Рок ОН
Китара : Jackson DK2M SW

#9 PlamenM

PlamenM

Steppenwolf

• Members
  • PipPipPipPip
  • 630 Мнения:
  • Инструмент:kitara

Публикувано 11 май 2009 - 15:55

...и все пак след като за два дни им прегледах съдържанието на сайта се оказва, че имат предимно от новата им музика песнички, а старите /изброени по-горе от мен/ изпълнители ги е хванала липсата или са мноого слабо застъпени /е как може да нямат нито по една песен на Бобан Здравкович и Синан Сакич, а да имат по 60 песни някакви изпълнители, които нито са популярни, нито се оказват толкова талантливи (след като ги прослушах - лично мнение) ?! /
Търсенето продължава.
:)

Нема ли? Верно...тц, тц...е как така сега...

#10 tnt3

tnt3

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 58 Мнения:

Публикувано 19 май 2009 - 15:17

Търсенето продължава.
:D

Нема ли? Верно...тц, тц...е как така сега...

За ноти/табове - "нема"! Виж, хора без работа, които не могат да съдействат, а могат да цъкат с Язик - има. :)

#11 pavell

pavell

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 1 Мнения:
  • Инструмент:kitara

Публикувано 09 декември 2009 - 22:54

Да си видял нещо на Хари Мата Хари?Аз не намерих,а много искам да им пробвам няколко от песните.

Рок ОН

охоо тука има фенове

Този пост е редактиран от pavell: 09 декември 2009 - 22:55

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни