Jump to content
Българският форум за музиканти

Да направим база данни с бекинг тракове :)


ALBIREO

Recommended Posts

Хайде, давайте още бекинг тракове :)

Да та питам , аз имам тук много правени от мене мидита (на Тути-Фрути Студио разбира се ) ... Ако искаш ще ги уплоадна в датата (примерно) , ще ти пратя едим мейл отгде да си ги дръпнеш и готово !!!

 

Обаче въпроса ми е (все пак да се върна на него) стават ли мойте мидита , дето са направени допълнително с виртуални инструменти (не са миди тракове , както предполагам си си помислил) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намират ми се разни неща от Total Guitar списанието...но ако се интересува някои, ще ги потърся...бях пускал преди време линкове към тях в раздела за певачи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намират ми се разни неща от Total Guitar списанието...но ако се интересува някои, ще ги потърся...бях пускал преди време линкове към тях в раздела за певачи :D

Ами... интересувам се... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 12 years later...

Здравейте.

С 13 години закъснение се включвам в темата :) и искам да попитам дали някой е запазил архива с файловете и дали би ги споделил отново.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Вчера свалих един торент от един френски тракер. Казва се Je suis guitariste (Аз съм китарист). В него имаше около 90 mp3 файла акомпанименти на различни известни песни като One на U2, Imagine на Beatles, няколко на AC/DC и други такива. Не звучат лошо. Ако някой се интересува мога да ги кача някъде за да може, който желае да си ги свали. Файловете са с имената на песните но не пише изпълнителя, така че за някой трябва да се ориентира човек по мелодията на кой е. Също така ако някой ми каже подходящ облак или сървър удобен за сваляне от всеки ще ги кача там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.