Jump to content
Българският форум за музиканти

3 парчета от мен


Via

Recommended Posts

:D Малеее...тука стана страшно!Истината е само една...ние толкова завиждаме на момичето :thumbs_up: че чак до подигравки се стигна!!!Какви грешки да покажем не разбрах?Те хората толкова ясно си казаха колко МЪНИЧКО грешки има не само в пеенето ти,ама то...хич не е лесно да се изправиш пред истината,нали?Добре че има "таланти" като теб,миличка,че...иначе музиката ще загине!Светът раждал,раждал некадърници със самочувствие колко искаш,но поне като искаш мнение на музиканти,то го приемай достойно.Иначе отделенето време на всички,които ти писаха, ще е отишло на вятъра/както е станало май/!!!Един доказан израз:"Когато ти каже 1 човек нещо е само мнение.Когато ти го кажат двама е съвпадение.Когато ти го каже и трети-факт!"...На мен лично ми е страшно "грозно" да говоря така/особено щом се пишем колежки/,обаче си признавам,че такава наглост и безочие скоро не съм срещала! ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Скъпо девойче,ти не си виновна,просто професорството се изроди някак напоследък...иначе ще успееш,вярвам,имаш склонност да показваш разголено тяло,просто остави професорите и се оглеждай за джипки с рег. номера от 4 еднакви цифри!

 

Не е в професорите грешката, щом човека преподава пеене в университет, значи не е изродено разбирането му и тежи повече от твоето, ако приемаш забележката ми. защото аз лично не приемам обиди от сорта на тази за джипа, която ти си ми отправил. голото тяло няма нищо общо с пеенето ми, което ти дори май не си коментирал, ако изобщо си слушал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs_up: Светът раждал,раждал некадърници със самочувствие колко искаш,но поне като искаш мнение на музиканти,то го приемай достойно./На мен лично ми е страшно "грозно" да говоря така/особено щом се пишем колежки/,обаче си признавам,че такава наглост и безочие скоро не съм срещала! :D

 

не знам колко разбираш от пеене (щом сме колежки) обаче не може така просто да наречеш някой некадърник, и не разбирам кое е наглост- това, че се защитавам от безсмислени нападки ли? ами чувала съм такива приказки само от хората, които знам, че ми завижадт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушах :thumbs_up: ,какво да коментирам...колегите ти казаха,че понижаваш тенденциозно,което с други думи се нарича фалшиво,което разбира се не е края на света,но с такова самопредставяне ще отнасяш само хранилки.По принцип би могла да получиш и коментари в добронамерен тон в този форум,но на теб не ти харесва да бъдеш критикувана.Наистина не ми се навлиза в някви онлайн спорове,жалко е че няма кой да те свали на земята,още по-жалко е че има професори като гореспоменатия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да не навлизаме в подробности кой колко може...А?Но,повярвай ми,за 14 години сериозно пеене/във форума има хора с пъти повече,от които можеш да се учиш/поне съм се научила да СЛУШАМ!Не ти обсъдих проблемите с дишането,вибратото и "клатенето" на тонове/поне като най-смущаващи/,само защото НЕ ЗАСЛУЖАВАШ мнение,което ти така или иначе не искаш!Казах ти го веднъж,пак ти го казвам,но за последно-имаш глас,но крайно необработен и замазан от самочувствие.А до момента,в който се занимаваш професионално,има още много работа и време.Това за завиждането го чухме!Всъщност завиждам,да!Искам и аз такова самочувствие!И аз искам :thumbs_up: но то е само за богоизбрани,знам!Спри да се държиш арогантно и надменно и може да се споразумеем!Ти не се защитаваш от нападки,оправдаваш се!Не спори,а слушай какво ти казват хора,които вече са минали нещата,които на теб ти предстоят!Никой не печели от нападки към теб,всъщност повечето са доста дружелюбни!Ама какво ли знам аз повече от теб....Следващият път обаче,когато искаш мнение тук,бъди готова да го приемеш,не да превърнем темата в спор!Всеки изразява мнение,без значение дали то ти харесва или не!Порасни,защото тепърва ще чуваш неща,които не ти харесват/само като съвет/!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да не навлизаме в подробности кой колко може...А?Но,повярвай ми,за 14 години сериозно пеене/във форума има хора с пъти повече,от които можеш да се учиш/поне съм се научила да СЛУШАМ!Не ти обсъдих проблемите с дишането,вибратото и "клатенето" на тонове/поне като най-смущаващи/,само защото НЕ ЗАСЛУЖАВАШ мнение,което ти така или иначе не искаш!

 

@almost a singer ... незнайно как тук чуваш че някой пеел фалшиво, клател и т.н., а наричаш "грамотно" изпяти неща които са по-зле дори от това тук ...

 

А колкото до въпросната "певица", лично я познавам и съм 99% убеден че никога няма да и поеме главата какъвто и да е съвет, щото определено си мисли че е най-великата ... Странно зашо на последната и изява половината публика е била със запушени уши :greenball:

Редактирано от Zlatanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи сме на едно мнение всички,че мацката фалшивее здраво и безобразно?Но да...тук е мястото да решим дали Whitesnake на Heartman е добре :greenball: Грамотно е,да!Защото той/за разлика от тук/ поне знае какво е музика и може да не е велик певец,но определено е пъти по-добре.Доколко е развит слухът ми може само да се гадае,но трябва да си глух,за да не чуеш какво се случва в песните й.Ако някой е толкова заинтересован от МОЕТО творчество,с радост ще го споделя,но моля ви...без излишни коментари,особено не на точното място.Някак ми се струва нелогично да правим сравнение между това ДЕТЕ и човек,който цял живот се занимава с музика,а? :offtopic-001: Излиза,че спорим за моя слух и мнение,при това,свързано с друга песен.След като няма да поеме съвети,защо продължаваме да и даваме такива?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^ Права си, за това ти писах ЛС :greenball:

 

А за девойката няма смисъл да си търкате буквите на клавиатурата, не вдява ... Гаранция :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите казаха вече нещата,които не правят добро впечатление...ще се опитам да съм кратка:

 

Нещото,което мен лично ме издразни най-много-това е огромното ти и без покритие самочувствие.Виж,никой тук не иска просто да си чешем езиците,опитваме се да те накараме да осъзнаеш някои неща.Аз лично бях много афектирана и наистина изумена от представянето,което си написала.Просто трябва да стъпиш малко на земята,момиче!Пиша всичко това с най-добри намерения,наистина.Никой няма да се отнесе към теб сериозно,след като е прочел подобно About Me.Отделно като види и снимките ти,съвсем ще се откаже да слуша каквото и да било!Оправи си спейса,Via...

 

Ако всички горепосочени неща не бяха факт(био-то и снимките),съм сигурна,че щеше да получиш добронамерени съвети и коментари.

Имаш талант,който трябва да доразвиваш мноого още,но който все пак притежаваш.Съветът ми е да тръгнеш на уроци по пеене сериозно и да зарежеш мнението на въпросния "професор",който явно не знае къде се намира...

На много места понижаваш,имаш да учиш дихателна,както и вокална техника..имаш проблеми с увладяването на гласа и още неща,които се учат с педагог.

 

Искрено се надявам да се вслушаш в съветите,които ти отправихме,защото всичко това е за твое добро!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виа,

Аз не съм професор.

Първо - радвам се, че се появи във форума след всички коментари, които си получила дотук.

Второ - (след като прочетох какво си писала в темата) се питам ЗАЩО се върна .

Трето - по твоето представяне са коментирали един модератор - доста миролюбив и философски мислещ човек - и (поне от моите наблюдения) двама страхотни музиканти: kolyo_k и spongebob. Аз никого от тях не познавам лично, но, повярвай ми, рядко съм виждала мнения от kolyo_k с толкова директен, даже рязък тон.

 

Обръщам ти внимание върху тия хора, защото тяхното поведение като личности и музиканти изгражда част от гръбнака на този форум, а и защото ти едва ли ще отделиш време, за да проучиш колко тежат думите им.

А освен това ти ги посочвам, защото снимките в твоя майспейс са предназначени точно за мъжка аудитория (аз нема да се прехласна по "твоите кафеви очи").

 

Прозри как те са оценили (1) твоето пеене и (2) твоята визия.

Събра ли 2 и 2?

 

И професорите са зле на тоя урок (ако въобще таз мистична персона съществува).

 

А ако влезeш още веднъж във форума и не си изтрила това About Me, ще сваля траковете ти от майспейса и един от тях ще попадне "на операционната". Може и да си попея - с твоя глас и с трите ти октави, с джаза, с операта, с професора, с доктора, и с филанкишията...

 

На теб някой трябва да ти създаде материално усещане за контакт с хората, защото си много неадекватна.

Ще пробвам!

Редактирано от Angelina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново,

не знам защо казвате че съм нагла или каквато и да било. Просто поисках вашето мнение и получих само нападки. искам да кажа че инфото и снимките в профила ми са съвсем отделно нещо от това, за което ви попитах и няма нужда да ги махам. Аз не искам да се хваля с нищо, всичко, което съм написала са ми го казвали и други хора и не е само мое мнение. От музиката няма да се откажа и смятам, че това може да стане моя професия. Знам, че не съм безгрешна, но не можете просто така да ми кажете, че не ставам за нищо... Ще кача още нещо, когато запиша и съм сигурна, че повечето от грешките, които посочвате са просто инцидентни.

до скоро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълнус Неадекватикус.

 

Дано форумът да отдели толкова внимание на някого, който заслужава. Повече файда ще има, не мислите ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина няма смисъл...Аз се отказвам :greenball: и още 100 пъти да кажем грешки и насоки,все тая!Тук и Господ да изкаже мнение,няма да има силата на Професора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.