Jump to content
Българският форум за музиканти

3 парчета от мен


Via

Recommended Posts

Обикновенно не коментирам в подобни теми, особено на последък, но все пак....

 

Първо полжителното.

 

Според мен ( аз не съм певец) и след придобиването на нужната вокална техника, можеш да постигнеш добри резултати. Помисли си дали наистина искаш да се занимаваш професионално с музика, доколкото чувам от записите ти, за сега си далеч е от тази работа.

 

Какво не ми хареса.

 

МYSPACEса ти е меко казано зле. Снимките са вулгарни и грозни. А за БИОто ти просто нямам думи. Познавам музиканти, десетки пъти по добри и по подготвени от теб, които никога не биха си позволили да напишат и 10% процента от хвалбите и простотиите, които ти си сложила. Ако целта ти е да дразниш посетителите на акаунта, се справяш много добре, в противен случай по добре е да промениш това, онова.

 

Особено се издразних от изказването ти, че се занимаваш предимно с опера и джаз. От опера не разбирам, но като ти слушам пеенето съм абсолютно сигурен, че абсолютно нищо не разбираш от джаз.

 

Надявам се ( заради теб), че това био е някаква шега, която не разбираме, ако не е така....тц, тц, тц

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

последната награда, която спечелих беше за 2ро място (от двама участници)

 

Мечтая си аз за такъв престиж,някой ден ако е рекъл Господ... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз снимах клипчето! Такава чест е да я слуша човек на живо! :lol::wub:

 

Моля човекът, който трябва да качи и клипчето и на другата песен, то е черешката на тортата, точката на индийката, сламката в лайното... :yes::) :) :)

Редактирано от fusion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееййй..."музикантите"!!!!!!Какво се хвърлихте върху бедната певица?Ми как няма да се скрие момичето?То и аз да съм...Всъщност ми се струва,че изобщо в тая тема трябва да не пишем,че мнението ни определено НЕ Е на нейното ниво и...да не я обиждаме поне!То много може да се каже,но не знам кое трябва да е първо...Дали,че има още глухи и хитри професори,които или много лъжат,или много бира им е дадена,за да го кажат това?Дали,че трябва да похвалим детските мечти?Дали,че самочувствието не е нужно да има основа да отчетем?Честно казано...на мен ми стана неудобно да гледам снимки,които не само че не са за показване,но и нямат абсолютно никаква връзка с пеенето.То визия си трябва...но честно казано за 11 години СЕРИОЗНО хорово пеене/което определено не чух тук,какво остава за джаз/дори веднъж нито диригентката, нито хорът ми е изглеждал разгонен!.Имаш глас!Едно ще ти кажа обаче-ако ти наистина си мнооооооого добра и наистина имаш нещо повече от всички останали/на които приятелите им казват,че пеят супер/ няма да е нужно да го казваш!Най-доброто,което можеш да направиш в момента е да си биеш 2 шамара,да свалиш снимките и коментарите за себе си,да си смениш професорите и всички,които мислят,че си невероятна и да тръгнеш на уроци по пеене!И дано си наясно,че тук са ти дали коментар хора,които наистина знаят какво правят/извинявам се на които за крайността си/!Дано го оценяш,че иначе...ще си останете само ти,наградката от училище и бирата! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... даже ходих при професор ...

Но винаги търся и нови мнения.

 

включвам се с мое мнение и с няколко изречения:

 

няма нужда от мнения на професори които само за едно мислят!

 

всеки който го хванеш от улицата ще ти каже къде пееш долу горе и къде не пееш изобщо.

 

едно е човек да мисли че пее, друго е да може да пее, но най лошото е да не разбира че не може да пее.

 

мисля че тук може да се спаси положението само на принципа "пирони с главата забиваш" или " бира със зъби отваряш" ...

 

ако съм на твое място, първо с това ще се захвана

 

 

/ изтривам този раздел от живота ми както се изтрива черната дъска и си променям навика "търси грешките в хората"

 

/ намирам си един диктафон и се записвам сам, слушам се сам, критикувам се сам итн.

 

 

нямаш ли го чувството за самокритика, кога пееш фалшиво и кога не, колкото и да е трагично, музиката може да ти стане и враг в живота.

Редактирано от Amphibia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

 

Вече са написани няколко ценни мнения в темата ти.

Първо, аз не се занимавам с пеене и вокална техника, интересувам се предимно от инструментална, електронна музика и теория, но обърнах внимание на профила и изпълненията ти. От чисто музикална гледна точка, чуват ми се определено повече от две-три интонационни грешки, понижавания; липсва заряд там, където е най-необходим. Трудно ми е да си те представя да пееш опера и джаз на това ниво. Мисля, че има доста да се шлайфа - първо с груба, после с фина шкурка и накрая с паста. Това важи също и за призмата ти, дето те свързва със света. Ако стандартите ти са покрити и си постигнала завидните резултати, както пишеш, то си изпълнила мисията си и едва ли е нужно да продължаваш още нагоре, където въздухът почва да се разрежда, а след това следва и безтегловността. Ако ли пък не, то се тренирай за тези условия. Хората не се интересуват от това, да им разкриваш неоправдано голямо его, пълно с въздух под налягане - всеки си има свое. Гледай целта си, иначе ще се удряш и спъваш по пътя си, понякога тежко. Отдаване, обкетивност и искрено отношение, а за това трябва да си искрена и обективна преди всичко със себе си, без да се самозаблуждаваш. Вместо да си разказваш, че си постигнала страхотни резултати, огледай добре отстрани, питай се какво не си постигнала и какво имаш да коригираш. Като визия според мен си симпатична. Но мисля, че трябва да започнеш от себе си и да отразиш това в MySpace.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл, доколкото я познавам ще се врътне, ще се цупне и ще продължава "напред, напред и нагоре" (не знам накъде повече). Специално на мен ми е любопитно как хората стават такива? Преди три години беше толкова скромно девойче и откровено казано пееше готино. Дали самочувствието и възможностите са някакви обратно пропорционални величини? И дали за да придобиеш нос, сочещ към звездите трябва да си предразположен психически по някакъв начин, та нещо да го отключи или просто се случва с всички някога ако се поддадат? Може и да са някакви комплекси, знам ли, не съм психолог...

 

Аз лично за толкова време не успях да я разбера.

 

П.С. Редакцията беше заради печатни грешки

Редактирано от fusion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fusion, бате, ти си имал честта да я снимаш?!? Уау!!! Успя ли да я докоснеш поне? Ако ДА, не си мий ръката никога! :)

 

Преценката ти за девойчето е доста обективна, имайки предвид, че я познаваш лично. Още по-ценно (от психологическа гледна точка) е споменаването на каква е била преди години... Хората се променят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не успях да я докосна, хилядите фенове ми попречиха :greenball: Всеки искаше да я докопа с лопатата си пръв :punk_guitar:

 

Но преди я докоснах веднъж. Само дето беше по невнимание и направих обратното - скъсах си ръката от търкане с веро и телена четка. И още някак ми се струва нечиста (по някакъв нейн си божествен начин, все пак е все още моя ръка :D). Сигурно затова и не ставам за нищо като седна да свиря :) Намерих причината! Само дето няма оправия... :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Физическата красота е израз на душевната ;).

 

Междудругото, на някой прави ли му впечатление, че тя не е влизала във форума от как' пусна "бомбата" :cheers2: . Пък ние си я нареждаме тука :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ако можеше и като влезе и прочете всичкото това нещо да се промени... бих написал още 1000 коментара. Само дето не вярвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :thumbs_up:

Не съм отговаряла в темата, защото много време нямах достъп до интернет, а сега си направих нов акаунт, тъй като не успях да вляза в стария.

Искам да кажа, че винаги приемам градивни критики, но вашите определено не са такива. признавам, че не съм безгрешна, но в никакъв случай това не означава, че не трябва да се занимавам професионално с пеене, напротив, убедена съм, че трябва да развия таланта си, защото го имам. Все пак имам зад гърба си мнение на сериознен човек, който се занимава само и единствено с музика. Аз исках от вас да ми посочите къде не се получава, ако има такива места, а не да се заяждате с мен, защото съм свикнала да се заяждат с мен хора, които завиждат на това, което мога.

 

П.С. Видях в мейла си, че имам ПМ, но не мога да го прочета. Ще помолш този, който ми го е пратил да го изпрати на този акаунт.

До скоро :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпо девойче,ти не си виновна,просто професорството се изроди някак напоследък...иначе ще успееш,вярвам,имаш склонност да показваш разголено тяло,просто остави професорите и се оглеждай за джипки с рег. номера от 4 еднакви цифри!

Редактирано от spongebob
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.