Jump to content
Българският форум за музиканти

3 парчета от мен


Via

Recommended Posts

Готово, разтоварих ти записчетата. Ще ти компилирам един "коктейл" от най-силните моменти. Въпреки че парчетата са доволно дебилни - а ла Бритни Спиърс и Мадона.

 

...искам да кажа че инфото и снимките в профила ми са съвсем отделно нещо от това, за което ви попитах и няма нужда да ги махам.

Не, не са "съвсем отделни" - възприемай се като ЕДИН ЧОВЕК и като КОМПЛЕКСЕН ОБРАЗ.

Аз не искам да се хваля с нищо, всичко, което съм написала са ми го казвали и други хора и не е само мое мнение.

За трите октави не са нужни "други хора". Иди до пианцето, запиши най-ниския и най високия тон, който взимаш С ГЛАС, и пусни, да чуем.

 

От музиката няма да се откажа и смятам, че това може да стане моя професия.

При така демонстрираните способности, spongebob най-добре е нацелил професионалния ти потенциал.

 

Намирам, че е безкрайно тъпо да се занимавам с твоя "невероятен талант" (дето си го изтъкваш само ти), но си го позволявам, защото това представяне и поведение издават не просто неадекватност, а... агресивна простотия. Една широко разпространена болест..., уви.

 

 

Едит: Сега видях предложението на Zlatanov и подкрепям. Давам си сметка, че не ми се занимава с глупости. С парите от джипките плащай на професора и ще затвориш кръга. :punk_guitar:

Редактирано от Angelina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На мен вече наистина ми се драйфа от безумното самочувствие. Както някой спомена - ако беше постнала парчетата без инфото и снимките, нещаат щяха да са съвсем други. Т.е. щеше да ти кажем "Никак не е зле, тук-таме има грешки..." и т.н.

 

Съветче: следващия път пей не само пред великия професор, а поискай мнение от музикантите, с които свириш.

 

И, да, пробвай снимка като горната, но с микрофон вместо с бутилка. Одобрявам :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не чух нищо по-особено... :thumbs_up: Имаше дори и фалшиви тонове доколкото успях да чуя (не съм певец). И аз ще ти дам съвет... Стига с това позьорство, със разголените снимки и самохвалството, а се захващай за работа, защото потенциал определено има... :headbang: Надявам се критиката да е "градивна". :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За статистиката ще вметна, че в момента това е втората най-коментирана тема в "Кавъри" (48+1 срещу 51 за първенеца). Явно момичето има дарба да насочва вниманието към себе си. Нещо като форумен Азис - не моем да го дишаме, ама всички го знаем кой е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо правило в рекламата: не съществува понятие "лоша реклама".

Съществува лошо мнение, но колкото повече привлича вниманието ти, толкова по-добра реклама е.

 

И както е в 90% от случаите - рекламира нещо напълно ненужно, безсмислено, дори лошо и гадно. Но всички вие... 1526 души до момента, които сте видели темата знаете за нея. И повечето са чули нещата.

 

Просто направете съпоставка с темата за някой сравнително добър кавър и си направете изводите сами.

За мен е безумие, че темата все още съществува. Какво, стои като архив и паметник на човешките хранителни възможности?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.