Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-грозната китара


bulby

Recommended Posts

1532_1_g.jpg

:lol: :inlove: :inlove:

Такава съм си представял веднъж, чудех се дали формата влияе на звука.

Да! B) Звучи като консервена кутия! :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

firste.jpg

Eто една и от мен. Красива е нали? :blink:

Точно затова я пускам в тоя раздел

 

 

 

Абе знам че е офтопик ама, кажете ми, хора, какво имате против ВС Rich. Правят много добри китари, не разбирам кво толкоз ги плюете. Имат страхотни модели със най-стандартна стратокастерска форма и са убиец. Супер яки. Кво толкоз не им харесвате? :D

Редактирано от Fenixbg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе доста от формите им наистина са гротескни. Пробвал съм да свиря на бас BC Rich Warlock Platinum и ми беше бая неудобен, а тялото на живо изглежда дори по-зле !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!

Добре де , разбрахме че не ти харесва БиСиРайча.Аз съм МЕТАЛ и ми харесва тая марка.Няколко са марките китари които все съм искал да имам това е едната от тях и толкоз!Другото е мнение по въпроса аз за мен си знам кво искам.Пак да кажа че не ми се занимава с глупости и спирам до тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би Си Рич изглеждат малко криви но важното е саунда в карайна сметка...Паркър сигурни имат кривоглед дизайнер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да си дебил за да се кефиш на китара която прилича на микс между ятаган, брадва и тоалетна чиния.

не визирам никой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да си дебил за да се кефиш на китара която прилича на микс между ятаган, брадва и тоалетна чиния.

не визирам никой.

Що бе, брадвите са готини:

AXE5.jpg

АХЕ3.jpg

АХЕ4.jpg

press_photo.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаам... Определено гласувам за Silvertone Apocalypse Special

Apocalypse... поне името отговаря на визията на китарата :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да си дебил за да се кефиш на китара която прилича на микс между ятаган, брадва и тоалетна чиния.

не визирам никой.

Ааааа хахахахаха!

Би ли ми посочил модела за който говориш,че ми стана интересно!Баси винаги съм си мечтал за точно така изглеждаща китара! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.