Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-грозната китара


bulby

Recommended Posts

Лилий,както би казал Ицко...След дву-дневните ми забежки из столичните квартали дъл' шъ мога?!?

НЯМА ДА МОГА ЛИ ? ! ? О-ХО ! ! ! ДАЙ МИ БИРА И НЕ МЕ МИСЛИ ! ! !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всъщност... не искам да обидя никой, но за мен изключително лъскавите и екстравагантни китари като B.C. Rich и Джаксън са много по грозни от Телето. Но това е личен вкус, просто предпочитам по - семпли неща. А Телекастър като име...

 

1вата китара Фендер се появява през 1950 и се казва Broadcaster. 1951 модела става Nocaster, и след това се преименува на Телекастер. Демек, от телеграф не от теле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Edge и Snowwhite - Не се карайте, сбийте се :) Призовавам към повече чувство за хумор и по-малко обиждане. И двамата сте сладури, няма нужда от лошотия :stop: Тъй, аз се направих на модератор, пък вие ако имате да си доизяснявате отношенията, по-добре на лични или ICQ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) 'Ма ний съ изяснихме,бе!И ръцете си стиснахме виртуално,тъй да съ кажи... :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-грозна е една на KK Downing, една триъгълна такава, а и на Джин Симънс една брадвеста, ма то е бас това, така че не се брои. телетата не са грозни толкова, само някоя добра душа да сложи стратокастърска глава, че тази малката не ме кефи ма хич.

да, като се замисля само главите са грозни на телетата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Kakto niama grozna jena, taka i niama grozna kitara!

Vsi4ko zavisi ot koli4stvoto alkohol i li4noto predpo4itanie est."

 

Прекалено по Видински звучи изявлението ти! :)

Което е положително, естествено!!! :)

Айде, успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с някои от изказалите се по-горе, че BC RICH и Jackson са най-грозните китари. Направени са точно за комплексирани метъли :) :green: Дори повечето модели на Ibanez не ми допадат. А иначе Telecaster са едни от най-популярните китари въобще и много по-стойностни изпълнители, които няма смисъл да изброявам, свирят именно с Telecaster, а не с ония дървета, изброени по-горе. Аз специално много харесвам DeLuxe сериите им. И аз не харесвам BC RICH и Jackson, но не правя специална тема за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти не разбра ли че не се влиза с такъв тон по темите. Пак каза същото като мен само дето успя да обидиш всички които са на друго мнение. Защо? Като ти чуем 1вия хитов албум нареждай другите колкото искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм искал да обидя никого. Просто темата е супер безмислено формулирана. Някой, който много харесва Telecaster сигурно също би се обидил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тогава оная жълтата ръбеста китара за кви е направена - комплексирани инженери ли :D:D:D

 

щото аз май натам съм тръгнал, ама нещо не мисля да си купувам подобна. Но до дипломирането има време :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.