Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-грозната китара


bulby

Recommended Posts

Става въпрос само за визията.

 

Аз ще дам две.

Първо една доста популярна тенекия наречена :) Фендър Телекастър:

81788a.gif

 

Ето и една съвсем не толкова известна и дай боже такава да си остане :)

Wayne Hydra

Hydra_5.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е-благодАрим за "удачно подбраната" обида,па е*ем ли го колко...

 

 

P.S.:It's spelling Snowwhite...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

edgecrusher,

не знам аз ли не схванах шегата ти или просто не ти се получи?! :)

май второто... :)

Съжелявам за което.

Нямах предвид че Snowwhite трябва да хареса "грозни" китари,а по-скоро че това са специална марка китари за момичета.Просто на този ми постиг мястото му не беше в тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля,че има китари за "момичета" или за "момчета",както и за "българи" и "американци" примерно.Има за хора,които могат да ги оценят.Моята е един Стратокастър с "подобренийца" от предишния(те?) собственици и нямам намерение поне за момента да си я сменям,а когато му дойде и това (неизбежно)време ще си потърся пак нещо подобно.И,вярно че външният вид не е чак толкова определящ,но...Извинйети,дъ ни мъ пумислихти за некуя чалга-пивицъ вий мени?!?Определено нямам много общо с момичетата,които явно(поради чести срещи ли,'що ли) визираш.Поне не и поведенчески-интелектуално...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Извинйети,дъ ни мъ пумислихти за некуя чалга-пивицъ вий мени?!?Определено нямам много общо с момичетата,които явно(поради чести срещи ли,'що ли) визираш.Поне не и поведенчески-интелектуално...

Не те мисля за никаква и ни най-малко не съм имал намерение да те обиждам по някакъв начин.Просто допуснах да ти спомена ника във връзка с марката Daisy Rock и то съвсем на шега.Все пак ти си единственото момиче ,което пише тук.А и на самата реклама на Daisy Rock се казва "китари за момичета".

Много се радвам че харесваш сегашната си китара и не мисля да те убеждавам в друго.

Винаги съм намирал постингите ти за интересни и ще пренебрагна това ,което казваш по-горе тъй както аз се надявам да ме извиниш за нелепата шега ,която си позволих и за съжаление не беше разбрана.

Ако искаш да се обиждаме на интелект и на това с какви хора се срещам ,нека да не е тук във темата за китари...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш-няма да е тук.Няма и другаде да е! ! !Договорились! ! !

:):):):):):):)

.....................................М И Р ! ! !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.