Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-грозната китара


bulby

Recommended Posts

  • 11 months later...
  • 2 months later...

Telecaster, SG, ESP EX-сериите, ML-а на Дийн са първите за които се сещам в момента. Не е да няма и по-грозни, обаче това ми дойде първо на ума. А, да, забравих да спомена и Thunderbird.

Редактирано от Annonnymоus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

steinberger_white_1.jpg

 

На такава съм свирила,начи няма по-неудобна китара и по-грозна,разбира се :)

 

Чудно ми е как се настройва това нещо :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Telecaster, SG, ESP EX-сериите, ML-а на Дийн са първите за които се сещам в момента. Не е да няма и по-грозни, обаче това ми дойде първо на ума. А, да, забравих да спомена и Thunderbird.

 

ДА ! Напълно съм съгласен! Най-вече Telecaster-ите и ESP EX Series... :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф ,яки изказвания ,когато е бил създаден Телекастъра ,тея ваште "талпи" не са съществува ли,така че малко уважение

И какво грозно намирате незнам ,мене си ми харесва

Telecaster%20Deluxe.jpg

Редактирано от aaaaaaaaiiiiii
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф ,яки изказвания ,когато е бил създаден Телекастъра ,тея ваште "талпи" не са съществува ли,така че малко уважение

И какво грозно намирате незнам ,мене си ми харесва

Telecaster%20Deluxe.jpg

 

+1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хетфийлд не свири ли с Gibson Explorer? На мен Гибсъна ми харесва, както и Джаксън Кели-то, обаче така изръбена формата на EX-овете не ми харесва никак. А за Телекастърите - какво значение има кога е била създадена китарата, китарите, които аз харесвам нямат нищо общо с формата на телекастъра, така че не виждам защо трябва да я уважавам. Нито са били повлияни от нея, нито нищо. Въпрос на вкус е, това си е лично мнение за теле-то, обаче наистина е много грозна за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Wayne Hydra се согласувам дека е грозна, ама Телекастер и Лес Пол се класика кога станува збор електрични гитари. Конкретно кога станува збор за телекастерот, тоа е гитара на која се свири секаква музика, почнувајќи од кантри па до џез. Сепак сето тоа е прашање на вкус, а и до тоа каква музика некој слуша, т.е. кој му е идол или така нешто. На мене пак повеќе ми се допаѓа телекастер од стратокастер, а пак и да не зборуваме за крамери, мамери, флајинг ви итн. итн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето начинаещи не харесват телето... преди година и аз не го харесвах. Сега бих убил дори за Скуайърче. :)

А да... Хетфийлд не свири с ЕХ. Свири с Гибсън Експлорер и ESP копие не Експлорер. Имат разлики с ЕХ.

Редактирано от Yo The Real
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.