Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-грозната китара


bulby

Recommended Posts

Телекастера естествено е най-грозната

после е това.....

http://img.alibaba.com/photo/104514442/Iba...tric_Guitar.jpg

Мяза на размазана на пътя катерица

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

 

Телето хем грозно, хем не звучи, хем и некадърни китаристи свирят на него! :thumbs_up:

Пичове, стегнете се малко! Вярно, направете си отделна тема за телекастърите и си ги плюйте на воля.

Вярно колегите са постнали гротескно смешни и идиотски китари, но после се започна някаква глупост и не остана неоплюта китара.

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Ами тя темата се казва "Най-грозната китара, дайте вашите предложения". Хората са дали предложение за телекастер, което няма как да отхвърля, и за мен тази форма е изключително грозна. Тук съвсем не говорим за това какъв звук вади и т.н. Просто визуално тая китара ми се струва много гадна и тва си е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честно казано нямах нерви да прочета цялата тема и не знам някой дали е споменал тези китари но все пак това за мен са доста грозни метли :

 

блааа

 

още блааа

 

относно телекастера - и аз не го харесах първоначално но с времето осъзнах че тази китарка си има чар. сега с удоволствие бих си купил едно теле и бих му се радвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех.......,как искам да имам грозен ТЕЛЕКАСТЕР ;) ......за мен, какъв звук вади май е най - важното нещо, ама друго си е да застанеш пред огледалото с B.C.Ritch - а , доста по зъл вид ще има :no: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По въпроса с Телетата приемете, че има и друго мнение. Мен звука ме отвращава. Гари Муур в Сф беше прекрасен пример за това. Звук с Гиби-то почти пърфект, с Телето - тенекия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=4EY0jdIiWhY

На тоя не му пречи формата, никак даже. :girl_cray2: Отделен въпрос, че Телето сигурно никъде не е влязло при записите, а просто за видеото е взето. Пък знам ли... :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По въпроса с Телетата приемете, че има и друго мнение. Мен звука ме отвращава. Гари Муур в Сф беше прекрасен пример за това. Звук с Гиби-то почти пърфект, с Телето - тенекия!

 

 

Гаден звук ??? :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Гаден звук ??? :)

Звуковите възприятия и мераци могат да са тотално различни... ;)

 

Айде стига с тия Телета, че цяло стадо сбрахме... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.