Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-грозната китара


bulby

Recommended Posts

хммм

някой хора започнаха да парадират с правото си на мнение.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

за това, надявам се, никой няма да се обиди, ако изразя мнението си, че

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ибанез са олицетворение на грозното. ако трябва да търсим друга дума за "грозно", "ибанез" по идеален начин може да замести абсолютно всички други синоними. "ибанез" са нещо, като комбинация между грозно и гнусно, само че по-лошо. малко като диария са също - минават трудно, после оставят гадно чувство. насиращ ужас ме спохожда дори при споменаването на думичката "ибанез". главата ми се пълни с въпроси... кой е този който биде ибат в цялата тази работа. "Ибане-з-пидали". кой ще си купи педали ибанез сега, а?

освен това на ибанезтеб свирят най-големите пидали в музиката(музиканти имам предвид)... примерно тоя плъх стив гай. може и да греша...

 

 

но стив вай пак е пидал....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммм

някой хора започнаха да парадират с правото си на мнение.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

за това, надявам се, никой няма да се обиди, ако изразя мнението си, че

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ибанез са олицетворение на грозното. ако трябва да търсим друга дума за "грозно", "ибанез" по идеален начин може да замести абсолютно всички други синоними. "ибанез" са нещо, като комбинация между грозно и гнусно, само че по-лошо. малко като диария са също - минават трудно, после оставят гадно чувство. насиращ ужас ме спохожда дори при споменаването на думичката "ибанез". главата ми се пълни с въпроси... кой е този който биде ибат в цялата тази работа. "Ибане-з-пидали". кой ще си купи педали ибанез сега, а?

освен това на ибанезтеб свирят най-големите пидали в музиката(музиканти имам предвид)... примерно тоя плъх стив гай. може и да греша...

 

 

но стив вай пак е пидал....

hehhehe :):D:D:D:D:P

 

 

:)

 

 

da ne bi da si na 14 :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

da ne bi da si na 14

 

не, на 10 съм.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

кока коли

 

 

 

п.п. ае деляне, като извадиш нещо от контекста, всичко ше ти е офтопик. ае престанете всички с тия дребнави глупости, щото изглеждате много смешно понякога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):D:D

Ibanez - гей-китари, а?

Joe Satriani, Steve Vai, John Petrucci - гнусни, мазни педалчета, а?

 

Човече, не знам дали си хващал хубав Ibanez и дали поне си влизал в сайта на въпросната марка :D , ама твърдението ти е повече от комично! Всеки си има вкус, а форумите за точно за дискусии, но това е прекалено! Разгледай малко сайтове, попрочети нещичко и пак ще си говорим!

 

А марката Carvin харесваш ли я? или и тя е манафска?! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.