Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar Rig Demo Black Cat Dist


Black Bird

Recommended Posts

Съжалявам, но на мен не ми хареса много... може би защото няма нищо друго... а може би защото до сега бях на купон... а може би защото не схванах за каква котка става дума... но нещо наистина не ми хареса много...

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но на мен не ми хареса много... може би защото няма нищо друго... а може би защото до сега бях на купон... а може би защото не схванах за каква котка става дума... но нещо наистина не ми хареса много...

:)

тва не песен тема мелодия творба

тва е демо саунд плъгин софтуер

 

а котка е използвания дисторшън :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пуснах си го и след това си пусках mixdown.mp3 на DYLAN и след това Mess Of Sorrow на Deathzone :twisted: :violin:

нещо против мен ли имаш :(

 

да не съм ти откраднал и некой друг риф.

 

Тук не показвам музика а това че гитар риг става за дрънкане! :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХХХхахахха... съжалявам, Митак, но това че му открадна оня риф си беше чисто кощунство B) хаххаха

Междудругото имам чувството, че сега ще почнете да се заяждате... за това ще кажа само, че той не е казал, че си му октраднал рифа, а че много прилича! А ако погледнем хронологично на нещата ти си записа твоята песен преди той неговата, така че "аре да не стигаме до саморазправа, а" :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път чувам GuitarRig и май това е най-сполучливата амп симулация която съм чувал досега...

Аз лично бих резнал малко горното парче на 2 kHz, около -3 dB. И бих добавил +3 dB на 8 kHz, но това вече си е въпрос на вкус и уши...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.