Jump to content
Българският форум за музиканти

Great Gig In The Sky


Aquarelle

Recommended Posts

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^^Супееер!

Аз мисля, че джемът вече е факт... и прилагам Официално обръщение към Модовете "да ни поставят на място"! <_<

Скъпи ни Модове,

Под давление на подстрекателката Aquarelle в този ъгъл на форума се обособи ударна група почитатели на Пинк Флойд. След известни колебания, в нашите редици съзря желанието да бъдем командировани в раздел „Джем" (барабар с темата).

 

Обещаваме да отговорим и на най-мрачните очаквания и самоотвержено да джемим върху трака, докато от Флойд не остане нищо!

 

Сега съдбата ни е във вашите ръце…

Yours sincerely,

The Pink Floyd Jamming Task Force

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към молбата на The Pink Floyd Jamming Task Force се присъединява и Обединено движение на стадата от китаристи в БГ. ;)

 

:thumbup:

Редактирано от Telerig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, бе - страхотни сте!

 

Аз го чух преди 2 дни от подписа на Ангелина, ама се въздържах да ви похваля ('къв съм лош!). Сега обаче не мога да се въздържа - макар че поводът да се обадя е друг:

 

Записвам се и аз в как-го-нарекохте-там Дружеството за Защита на Изчезващия Животински Вид Флойдомани. Ако има и Дружество специално за DSOTM - висота на висотите е тоя албум. Трябва да се учи в задължителната програма на средните училища.

 

Да се правят каквито и да е кавъри на тая музика трябва сериозен кураж. Да се правят добри кавъри - трябва сериозен талант. Същото важи и за джемовете.

 

Дотука е блестящо - следя темата в очакване на още!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на Дежурния Мод по местене на теми! ;)

^Бицев, ти рано-ранил (5 часа сутринта!), та да ни похвалиш... :hysterical:

Чакам с огромна радост @Telerig и други представители на неговия талантлив вид! (Те си се знаят...)

А защо не и още едно соло от @Aquarelle, която положи началото на темата... с такова респектиращо качество! :)

 

Време е за джем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Бицев, ти рано-ранил (5 часа сутринта!), та да ни похвалиш... :)

 

Аз съм в друга часова зона ;) никога не ставам в 5часа (и в 7 не ставам) :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееееее, форевъргрийн някъде не на скоро попаднах на видео за тоя албум и за грейт гиг разправяха, че са я оставили в студиото да си джеми и останали удивени и го записали, нещо такова, ако не ме бърка паметта

 

Ангелина, искам да ти ставам съсед :)

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам...точно този филм и тази случка споменах по-рано в темата - поредицата е Classic Albums и филма е жесток :) Гледала съм го 4 пъти, но бих го гледала още не знам колко...много :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам...точно този филм и тази случка споменах по-рано в темата - поредицата е Classic Albums и филма е жесток :) Гледала съм го 4 пъти, но бих го гледала още не знам колко...много :)

 

И аз така! :) Извинявам се за оффтопика обаче...тая група и всичко свързано с нея ми е болна тема, няма да казвам нищо повече по горният пост защото почна ли ще се отплесна. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята глава е счупена...Не вярвах ,че някога ще чуя толкова успешен кавър специално на това парче...

 

Просто на места все едно си пее Clare Torry :x ...Поклон!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже много се вдъхнових от темата за hammond-ите и реших така импулсивно да включа любимият ми B4 (виртуален за съжаление) и да подкрепя Ангелина в агресивната част...и накрая, за да съм съвсем нахална, записах и едно синтче...то малко Marillion-ско се получи, но все пак мисля, че е в духа на парчето...или епохата поне...надявам се да не ме разпнете заради своеволията си върху тази иначе гениална песен :hysterical:

 

цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.