Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно мое парче


Recommended Posts

Това е мое парче за албум, който ще правим с един квартет ( това е нещо като предпродукция за ЦДто)

В състава

Глас, бас , барабани, китара. Има и една малка лупмашина Бос, на която са записани звунците в началото и няколко тона от баса. Всичко е записвано на живо, няма наслагвания.

 

06 Track 6.mp3

 

 

Надявам се да допадне на някого, доста е странно и предполагам не на всеки по вкуса, а и е по различно от домашните ми неща, които обикновенно пускам във форум

Ще се радвам на коментари от всякакъв вид

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Джаза не ми е от любимите стилове,но..това,което чух е страхотно.Поздравления за уменията на музикантите,както и за невероятната носталгична идея,която докато слушах,ме накара да се замечтая,замисля. Успехи на този ваш проект!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е супер,не мога да кажа нищо повече!Някак не намирам подходящите думи освен,че влияе много силно при слушане,много бих се радвал да чуя целия проект,а и едва ли само аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е релаксиращо парчето ...Браво ;) .На какъв език се пее и по точно това на моменти ми мяза на някакъв специфичен фолклор само , че не знам какъв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи ... ;) , не че е изненада като се знае кой участва ... слушам го три пъти един след друг вече. Ако има шанс един диск да долети по някакъв начин до София ще съм много щастлив :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, бре! Туй творение много хубаво! Странно, но красиво. А и с професионална лекота изсвирено и изпято. ;)

 

Ще си призная обаче, че след 6 мин, в противовес на спокойно-меланхоличния стил, нещата се напрягат малко множко. Разбира се, аз така усетих нещата.

 

Момата на какъв език пее?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е супер, точно по такива неща си падам. Аранжимента е много добър, звука е идеален отвсякъде. Вокалистката е страхотна. :wub:;):offtopic-001: Като стане готов албума и аз ще искам диск. /ще си го купя, естествено/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Много се радвам, че парчето е допаднало на талкова много хора. Аз все пак рядко пускам мои работи насам, предимно защото почти нямам такива.

Иначе певицата си ги съчинява думите в момента, поне така мисля, но със сигурност не пее на никакъв език.

Когато ЦДто стане готова, веднага ще пиша тук, но за съжаление това не се очаква да стане преди есента

 

Поради ви харесва, ще пусна и другото парче от проекта, то е композиция на барабаниста, надявам се също да ви допадне. Състава е същия, но певицата свири малко и на едно малко кибордче към края :thumbs_up:

08 Track 8.mp3

 

п.п. Забравих да вметна , че има и насложени гласове и семпли

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее :thumbs_up: Тва второто изкъртва. Страшна вокалистка бе човек. Много отпускащи парчета, а и самият и глас е такъв успокояващ. БРАВО!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете парчета ми харесаха много - семплички и помислени, но... не мога да си кривя душата - второто ми хареса доста повече - направо разкошно :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много колеги, наистина се кефя, че парчетата ни ви харесват :)

 

@Tocata

 

Отдавна не съм те мяркал насам, специални поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушах и двете няколко по няколко пъти. Не бих казал че имам фаворит и двете са много красиви. Мисля че музиката ви е представена като изкуство, в истинския смисъл на думата(или поне така както аз си представям това изкуство).

Много са въздействащи, мога само да си представям как ще е, ако бъдат чути на живо.

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.